Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Haverom barátnője, közel 20 éve vannak együtt, van 2 gyereke, a csajjal az utóbbi fél évben mindennap beszélünk, mindennap hív, ha véletlen nem tud, akkor meg ír.

Konkrét célzást tesz, de nem tudom, engedjen az ember a kísértésnek, vagy egyszerűen mondjam meg, hogy nem? Ti mit tennétek? A csávó amúgy csalja a csajt... Én meg egész jól el vagyok a nőjével, de semmi nem volt köztünk, érintkezés se. Ti mit tennétek?


2020. aug. 3. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Úgy levarrnám a nőcit, hogy nem tudna másnap lábra állni.
2020. aug. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor egy dologban nem tudsz dönteni, a legegyszerűbb ha beleképzeled magad a másik helyébe, hogy te mit tennél, egyből tudod, hogy mit kell tenned.

Haver/barát nője/pasija tabu. Mindig, nincs kivétel. Nincs félre nézés, nincs a "szívem ez+az"-ugyan ez vonatkozik munkatársra is.

Egyszerűen levegő.


Be akarsz állni a gyenge pitiáner jelleműek táborába, mert akkor jó úton vagy affelé.Akkor menj-én nem tenném a helyedben. Még ha valaki át is próbál verni akkor is azonnal megállsz ha ilyen kiderül.

2020. aug. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom neked: azonnal szakítsd meg a rendszeres beszélgetéseket, messenger üzeneteket. A rendszeresség érzelmek kialakulásához vezet. Egyszer csak azt fogod észrevenni, hogy szerelmes vagy (a csaj szerintem már az), aztán ott állsz majd, hogy két gyermek életét keseríted meg.

Ha rossz a kapcsolata akkor szakítson és utána nyisson feléd. Ne te legyél a menekülőút!

2020. aug. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

#1 Értek egyet. Nem te tartozol hűséggel, hanem a csaj. Ha ezt ő semmibe akarja venni az az ő szíve joga.

Én nem játszok erkölcscsőszt, aki tetszik azt levarrom és pont leszarom magasról és strandpapucsban hogy erről mi a véleménye másnak. :D

2020. aug. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hallgatnék a megérzéseimre.
2020. aug. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A HAVEROD partneréről van szó. Te örülnél neki, ha a te haverod kikezdene a barátnőddel/feleségeddel? Szerintem nem. Van elég hal a vízben, keress magadnak mást.
2020. aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

4-es:

Attól, hogy az asszonynak nincs gerince, ez még nem ok arra, hogy a havernak se legyen.

2020. aug. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En lefeküdnek vele,de egy gerinctelen szar lennek!!

Erre nincs mit magyarazatkent adni!

2020. aug. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7 Ja, jó. Nekem puha a gerincem neked meg puha a pöcsöd.

Kíváncsi vagyok melyikünk járt jobban.

2020. aug. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!