Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mik azok a pro és kontra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a pro és kontra kérdések, amiket feltennétek magatoknak megcsalásnál? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Pár éves kapcsolatról van szó és soha nem képzeltem volna, megcsalást elítélőként, hogy egyszer én is ide jutok. Egyelőre nem tudok lépni és hihetetlenül elhanyagol a párom. Már ott tartok: napi szinten küzdök magammal, hogy ne történjen fizikai megcsalás. Nem akarok gerinctelen lenni, de már így is annak érzem magam. Érdemes erre a pár hónapra teljesen magam maradni, minden ellenkező neművel megszakítani a kapcsolatot, vagy mi az,amivel vissza tudnám szorítani a késztetést? Bántó, primitív válaszokra nem reagálok. Köszönöm.
2019. jan. 15. 14:38
1 2
 1/14 Pomazi73 ***** válasza:
76%
A párosát kell lepatintani, és nem az ellenkező nemü ismerősöket
2019. jan. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Miért nem tudsz lépni, és merre szeretnél menni? Másikhoz?

Mondd el a párodnak, hogy eleged van, változtassatok vagy keresel mást.

2019. jan. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Figyelj csak, ha nem vagy házasságban/ lepapírozott élettársi kapcsiban vele , bármikor kijátszhatod a " nem tecc a szitu,lépek" kártyàt. Nem kell olyan kapcsiban maradnod, ami nem jó és ehanyagolnak!
2019. jan. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ide köt még a munkám, az életem, az anyagiak, ezért nem tudok lépni. Fizikailag megcsalni viszont semmiképp sem szeretném, de sajnos gondolati szinten már elég erősen eljutottam odáig. Beszélni beszéltünk, nincs változás. Nincs másik, még... Hogyan tudnám megfékezni magam? Szeretném jól csinálni, nem csapot papot itt hagyni. Az eddigieket meg köszönöm.
2019. jan. 15. 14:56
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Fiú vagy lány vagy?
2019. jan. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Már meg ne haragudj, de nem az az erkölcsös megoldás, hogy megpróbálod lehűteni magad, mert most úgy érzed ezt már nem bírod, ez neked se jó a párodnak se, hogy nincs meg köztetek az összhang. Olyan meg nincs, hogy nem tudsz lépni. De tudsz, csak nem akarsz és ez nagy különbség. Beszélj a pároddal,hogy számodra ez vége és kész,ez így tisztességes. Bár gyanítom az lesz a vége, hogy megcsalod aztán nyugtatod magad azzal, hogy nem engedte a helyzet, hogy szakíts vele, de hidd el ez sosem lesz mentség.
2019. jan. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. 85%-os egyáltalán nem értek egyet veled, de azért kösz a választ neked is. Engem az érdekel, hogy arra a néhány hónapra, mit érdemes csinálni, ami visszaszorítja az érzést...
2019. jan. 15. 17:54
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

"Engem az érdekel, hogy arra a néhány hónapra"


-Milyen néhány hónapra?

-Miből veszed, hogy ez csak néhány hónap lesz?


Remélem nem csak az a bajod, hogy esetleg a párod pár hónapig plusz munkát csinál, hogy több pénz legyen, "lehanyagolás" alatt...

2019. jan. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha pontosan tudod hogy csak néhány hónapig maradsz már,akkor felesleges dilemmázni,lépj félre nyugodtan.A párodnak meg mond meg,hogy azt hiszed elérted a mélypontot érzelmileg,ahonnan már nincs felfelé vezető út.
2019. jan. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Teljesen külön kasszán vagyunk, mondhatni a kapcsolatba is én öltem több pénzt és időt idáig. Megcsalni, meg nem szándekozom de nem is ez a lényeg. Nem megcsalni akarom, hanem elkerülni a megcsalás lehetőségét. Remélem ír olyan is,aki járt hasonló cipőben.
2019. jan. 15. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!