Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egykori/jelenlegi szeretők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egykori/jelenlegi szeretők! Lenne pár kérdésem hozzátok?

Figyelt kérdés

Ki kezdeményezte a viszonyt, ti vagy a párkapcsolatban élő? Volt már olyan, hogy olyan ember keveredett bele ilyesmibe akiről senki se gondolta volna a környezetében, hogy képes a megcsalásra? Akiknél kiderült a viszony, nem próbálta rátok fogni az egészet a párkapcsolatban élő? Volt konfliktusotok ebből a párjával?


Nemet, kort írjatok lécci!


2020. aug. 13. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A párkapcsolatban élő kezdeményezte.

Soha nem derült ki. A környezete nyilván nem gondolta róla, bár notórius megcsaló volt.

2020. aug. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

A párkapcsolatban élő kezdeményezte, nem derült ki több év alatt sem. Nem hiszem, hogy bárki feltételezné róla.

N43

2020. aug. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Az kezdeményezett, aki kapcsolatban volt.

Kiderült, komolyabb konfliktus nem volt.

A feleséget ahogy utólag kiderült, folyamatosan csalta, az meg volt olyan hülye, hogy szemet hunyt felette.


28N

2020. aug. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Kitartott, hónapokon keresztül, mire sikerült elcsábitania.A lényeg én voltam, a szex csak másodlagos volt. Úgy kezelte, mintha párkapcsolat lenne. Szakított, mert erős érzelmei voltak. Nagyon megszenvedte.

Nős férfi volt. Nekem nem volt veszteni valóm,nehéz volt, de elfogadtam.

De vannak jelek, hogy folytatná, de ez már egy másik történet...

2020. aug. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

#4 vagyok

Nem derült ki. Se róla, se rólam nem nézné ki senki

2020. aug. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%

Ezekre a kérdésekre bárki akinek volt élete tudja a választ...

Minden marhaságot leírtál, csak azt nem hogy ez téged miért érdekel.

Minden esetben a kapcsolatban(házas is volt) lévő nő mutatta/mondta ki, innen már nem volt nehéz. De ezekhez nyilván az is kellett hogy nekem is tetszettek, meg hogy én addig nem mozdultam rá, amíg nem tudtam hogy ő akar valamit. Alapból tiszteletben szokták tartani az emberek hogy más kapcsolatban van. Meg sosem szorultam rá annyira valakire hogy nyomuljak arra az egyre aki végre rám mosolyog az életben hahaha

2020. aug. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A szeretői vszony természetesen nem arról szól hogy ki mit szól hozzá, hiszen nem vihető a publikum elé. Ezért tökmindegy hogy ki mit gondol a résztvevőkről meg arról, hogy kitmit hibáztat érte. Így biztos nem közelíthető meg a dolog.
2020. aug. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
A párkapcsolatban élő kezdeményezte, mindenki gondolta volna róla, kivéve a párja. Szerelem volt, mindenki tudott róla, kivéve a párja, végül ő is, be is vallotta. A pár felkeresett, voltak kérdései,de nem próbálta rám fogni. A szememben legalábbis nem.
2020. aug. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Az egyedülálló kezdeményezte. Több körben nemet mondtam. Elmondtam neki, hogy a ha nemnlesz több, mint szerető. Azt mondta, rendben.

Majd sárkányosodott, s négy év, s harmadik szakítás után vége.

Senki nem gondolja rólam, nem derült ki.


43/F

2020. aug. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A megcsaló kezdeményezett.

Én meleg vagyok, plázában voltam vásárolni ahol összefutottam az egyik üzletben vele, ő üzletkötő.

Elkezdett kezdeményezni mikor ketten voltunk egy soron, majd telószámcsere.

Innen már ment minden magától, randi, talik stb.

Igaz az első találkozón már elmondta, hogy biszex és van családja, őt nem zavarta, így én is belemtentem.

Nem vagyok az a fűvel fával típus, de azért szükségem volt valakire, és jobb volt egy ilyen "állandó" mint mindig más.

Sokat beszélgettünk, megmutatta a családját is, a telóján, fb-n is láttam őket, de nem szóltam bele, az ő élete.

Volt olyan is, mikor az asszony hívta, kihangosította és végighallgattam a beszélgetésüket. Igaz ez már kicsit gusztustalan mert az ő magánéletük, nem szívesen hallgattam végig.

De nyitott volt felém.

Ez a "kapcsolat" tartott 3 évig, majd szakítottam vele, mert nekem már másra volt szükségem. Nem úgy másra, hanem egy normális kapcsolatra, itt meg ugye ez nem lett volna kivitelezhető.

Igaz azóta is keresett már többször, de nem találkozom vele, de volt már párszor olyan, hogy épp mentem a plázába csak beugrottam a számlát befizetni és a parkolóba menet összefutottunk, beszélgettünk, invitált, de mondtam hogy részemről vége.

2020. aug. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!