Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt már, hogy az exed veled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy az exed veled csalta a jelenlegi párját?

Figyelt kérdés
2018. júl. 12. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Az ex, nem pont erre való? Őt már tudom, mit tud nyújtani az ágyban. Amit tud, azt is gyakorolni kell. Ez még csak nem is megcsalás. Volt vele sok szex, akkor az plusz pár semmit nem jelent, csak a megszokás.
2018. júl. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1x a volt férjem válásunk kimondása után 1 nappal. A másik nő volt a válás oka. Nem vagyok rá büszke, de elkönyveltem bosszúnak. 35+
2018. júl. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
#2 De miért feküdtél le vele, ha elhagyott.
2018. júl. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Az ex az ex. Semmiféle testi kontaktust nem tartok utána vele. Nem hiába lett az exem.
2018. júl. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Régen volt erre példa, még 20 éves kor körül, de aztán benőtt a fejem lágya.

Azóta is több exem próbálkozott vele, hogy azért szexre összejárhatnànk, de màr nem érdekel. Màr arra sincs kedvem, hogy ezeket a beszélgetéseket átküldjem a csajának. Pedig jó poén tud lenni.

2018. júl. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

# 2

Ebbe mi volt a bosszú? Hogy még azért lealacsonyodtál is megdugattad magad vele/aláfeküdtél, miután elhagyot?


Súgja nektek valaki ezeket a hülyeségeket vagy el is hiszitek magatoknak?... Értem, hogy az egó a béka segge alatt, és egy utolsó kapaszkodóval akartad felhozni, de ez nem épp bosszú, inkább még egy rúgás a saját önbecsüléseden.

2018. júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Én bosszúnak éltem meg, mert utána megírtam a nőnek, hogy ennyit arról, hogy vele hűséges lesz, mert egész válás alatt ezzel zaklatott, hogy őt sosem csalja meg.
2018. júl. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt, de a mi kapcsolatunk bonyolult volt. Szappanopera. Se veled se nélküled. Sokszor be akartuk fejezni, aztán nagyon kapaszkodott belém, én meg szerelmes voltam és bolond. Majd egy mély pontunknál képbe jött neki az új lány, viszont engem se akart elengedni. Meg gondolom kényelmes is volt így neki. Kettővel. Aztán rájöttem erre elég gyorsan. De folyton keresett, hogy kezdjük újra stb.. meg hiányzom. Végig ezt csinálta a csaj mellett. Nem vagyok rá büszke, de volt szex.
2018. júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Soha nem adtam a facom ahhoz, hogy valami ri.abc, velem csalja a parjat, es nem is fogom.
2018. júl. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szetmentunk utana evekig osszejartunk hebe hoba oriasit szexelni.

Szuper volt elkotelezetseg nelkul szabadon azt sem kerdeztuk van masiknak valakije nem erdekelt.

Ez az egy stimmelt mindig kozottunk mas nehezen ment.

2018. júl. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!