Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért beszél folyton a félrelé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszél folyton a félrelépésről? (bunkó, sértő hozzászólók kíméljenek)

Figyelt kérdés
Sziasztok, ti gyanakodnátok félrelépésre, ha a partneretek sokat beszélne arról, hogy az ismerősök közül ki kivel, hogy, mikor kattint, kattintott félre? Azért kérdezem, mert ugye mindenki arról beszél, ami foglalkoztatja. 40 éves ffi vagyok.
2020. aug. 16. 10:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
28%

A partnered, nem csak jellemtelen, és pletykás, hanem maga is masszívan műveli a dolgot, téged hülyére véve.


Az ilyen emberek kivétel nélkül ilyenek.

2020. aug. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
13%
Igen,célozgat rá hogy ő is félremenne,ha még nem csinálta.Arra vár,hogy engedélyt adj.
2020. aug. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
28%
2 Már réges rég meglépte az ilyen ember..az nem vár semmiféle engedélyre.
2020. aug. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket, esetleg más vélemény?
2020. aug. 16. 10:36
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül lép fére. Sajnos az én környezetemben is sokan léptek fére és a páromnak meséltem otthon, hogy ez is, az is fére lépett. Én nem léptem fére. Lehet csak szereti elmesélni a napi történéseket.

A megcsalásnak más jelei vannak.

2020. aug. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
szerintem sem lép félre, csak megbotránkoztató
2020. aug. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos, hogy ő is megtette/megtenné, lehet csak szeret kicsit pletykálni és azért meséli.
2020. aug. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak szeret más dolgain csámcsogni. Ez messze nem jelenti azt, hogy félrelép, vagy tervez félrelépni.
2020. aug. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%
Pont fordítva; bizonytalan veled kapcsolatban és így akar utalni rá.
2020. aug. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az a helyzet, hogy sérült, elég gyakran érzem úgy, hogy figyeli minden lépésemet...ez lehet korábbi rossz tapasztalat is, de lehet projekció is, tehát hogy a saját dolgait vetíti ki rám. Gyakran vagyok nyugtalan, ideges, feszült a közelében, olyan, mintha titkolna valamit.
2020. aug. 16. 23:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!