Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért beszél folyton a félrelé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszél folyton a félrelépésről? (bunkó, sértő hozzászólók kíméljenek)

Figyelt kérdés
Sziasztok, ti gyanakodnátok félrelépésre, ha a partneretek sokat beszélne arról, hogy az ismerősök közül ki kivel, hogy, mikor kattint, kattintott félre? Azért kérdezem, mert ugye mindenki arról beszél, ami foglalkoztatja. 40 éves ffi vagyok.
2020. aug. 16. 10:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a férjemnek viszonya volt,folyton arról beszélt,hogy a főnöke megcsalja a feleségét,de azok csak kalandok,mert szereti a feleségét,soha el nem hagyná. 🥺
2020. aug. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet a dolog hátterében. Inkább az a kérdés, hogy eddig is téma volt ez nála, vagy valami hirtelen változás van-e. Ha mindig ilyen pletykás volt, akkor valószínűleg nincs semmi gond. Bár ha téged nem érdekel más magánéletében való turkálás, akkor zavaró is lehet. Viszont ha eddig sose volt pletykás, és ez új dolog nála, akkor lehet valami oka, hogy foglalkoztatja a téma. Például ő lép(ne) félre, vagy rád gyanakszik. De itt a lehetőség, ha úgyis sokat beszél a témáról, akkor okosan irányítsd úgy a beszélgetést, hogy kiderüljön mi ennek az oka, hogyan vélekedik a félrelépésről, te is világossá teheted, hogy neked mi a véleményed róla.
2020. aug. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm, főleg az utóbbiakat, elég összetett képet kaptam arról, hogy ti hogy élnétek meg az ilyet. Néhány hónapja vagyunk együtt még csak, egy kora 40-es, vagány, sokat látott csajt képzeljetek el, túl egy váláson, meg zűrös párkapcsolatokon. Érzem, hogy szeret, és én is szeretem őt, ami nekem fura, hogy sokat káromkodik és szörnyen pletykás, szándékosan is nagyon szókimondó, emiatt elég gyakran durva. rengetegszer megfordult a fejemben, hogy inkább hagyni kéne, de nem akarom feladni, amíg van remény, hogy javul a helyzet.

Pár hete volt egy csúnya húzása: Átment egy ismerőséhez, azt mondta, várjam meg,mert mindjárt jön, kb. két óra múlva jött, majdnem tök részegen. Másnap reggel amikor megmondtam neki milyen rosszul esett, bocsánatot kért. Azt mondtam, ha ez volt az utolsó, akkor rendben van.


Beszélgettem vele a napokban is a bizalmatlanságról, a feszültségről, ami van bennem, azt mondta, semmi titkolnivalója nincs, és sértőnek találja, hogy azt feltételeztem, van. Beszéltem neki arról, hogy nem tetszik, hogy másokról pletykál, mert emiatt attól tartok, hogy másoknak is rólam, és arról is beszéltem vele, hogy a bizalmatlanság önmagában tönkreteheti a kapcsolatot, azt hangsúlyostam, hogy szeretném, ha jobb lenne a kapcsolat. Aznap este volt még egy kellemetlen beszélgetés erről, tisztáztam, hogy valahogy csak el kell mondanom neki.

2020. aug. 18. 10:59
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Van egy belső megérzésed vele kapcsolatban. Erre a megérzésre kellene hallgatni. Amikor egy ilyen megérzést elnyomtam magamban, súlyos árat fizettem. Ne a szavakra figyelj, azok csak szavak, hanem hogy te meg tudsz-e bízni benne?
2020. aug. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Utolsó: Igen, ha nincs elég bizalom, az így is-úgy is kinyírja a kapcsolatot.
2020. aug. 18. 11:23
 16/24 A kérdező kommentje:
Emellett elég férfias durva a csaj stílusa, gyakran káromkodik, eleinte azt gondoltam, csak a felszín ilyen, alatta viszont érzékeny - ebben most már kezdek kételkedni. Meg is beszéltem vele, hogy ha nem múlik el a szorongás, amit érzek a közelében, azt nem fogom bírni, és így is-úgy is vége lesz.
2020. aug. 19. 12:41
 17/24 A kérdező kommentje:

Végül lezártam a dolgot: Egyrészt a továbbra is meglévő bizalmatlanság miatt (nem hagyta abba a brutálisan mocskos pletykálkodást mások szexuális dolgairól) másrészt amiatt, hogy amúgy is azt éreztem, hogy két külön világban élünk, én nem igazán érzem jól magam az övében, ő meg nem tudott mit kezdeni az enyémmel, elköltöztem tőle.

Szinte mindenütt azt olvasom, hogy a megérzések nem szoktak csalni. Most még friss a dolog, nekem is fáj, őt is sajnálom, de azt gondolom, jól tettem, amikor a megérzésemre hallgattam.

Valószínűleg sosem fog kiderülni, volt-e alapja a gyanúmnak, de talán jól is van ez így. Mindenesetre továbbra is járok életvezetési tanácsadóhoz, ha esetleg én lennék az aki felfújja a dolgokat. Köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat!

2020. aug. 23. 00:25
 18/24 A kérdező kommentje:
Közben egy új fejlemény történt: Valaki gyanúsan szívecskézte a képeit egy közösségi média oldalon. Persze oda-vissza szívecskézés ment. Ma este láttam meg annak a valakinél a kiírást, hogy "kapcsolatban." Ezek szerint a megérzésem nem csalt, valóban félrelépett, mert egy hét alatt nem lehet úgy összejönni valakivel, hogy már kapcsolatban legyenek. Szemérmetlenül a szemembe hazudott, amikor kérdeztem erről. Amikor megkérdeztem ma hogy mi ez a hírtelen dolog, azt akarta nekem beadni, hogy ma ismerkedett meg a fickóval. Ehhez mit szóltok :D
2020. aug. 30. 22:03
 19/24 anonim ***** válasza:
22%
17-18-ra reagálva. Dehogy zártad le, amikor azt figyeled, hogy ki szivecskézi a képeit. Lehet, hogy szakítottatok, de te most bizonyíték után kutatsz, hogy igazold, jól döntöttél. Mi fog ettől megváltozni? Semmi. Inkább próbáld meg elengedni, és ne foglalkozz vele, ne nyomozz utána, ne keresd, stb. Hidd el, sokkal hamarabb túl lennél rajta.
2020. aug. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
19-es: Köszönöm a hozzászólásodat, de nem csak erről van szó. Ha valaki megcsal, az hazudik is, és ez a szörnyű benne, hogy rájössz, nem fújtad fel a dolgokat, hanem igazából ő viselkedett nagyon gané módon, és ő nem volt az, akinek mutatta magát. Egyúttal persze felszabadító is, pont amiatt, hogy biztos lehetsz benne, nem te vagy őrült. Persze az érzelmek nem múltak el még, igen, jó lenne hipp-hopp elengedni, de időbe kerül, mire elmúlnak.
2020. aug. 31. 08:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!