Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire gyakori a szeretői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori a szeretői viszonyból egy mindenki előtt felvállalt párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Akiknek van tapasztalata ilyen kapcsolatokról. Mennyi idő kellett a szeretőtöknek, hogy eldöntse azt, hogy lelép otthonról és titeket választ? Azóta is tart a kapcsolatotok? Ha van gyerek is, hogyan jöttök ki vele?

2020. aug. 17. 20:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%
Anyámnak évekig volt szeretője, majd szinte egyik napról a másikra összepakolt éa hozzá költözött (25 körül voltunk már a testvéremmel). Miután kimondták a válást, másnap bement a szeretőjével az anyakönyvvezetőhöz házassághoz időpontot kérni, és 30 nappal később (ennyinek legalább el kell telnie az időpontkérés és a házasságkötés között) össze is házasodtak. Ennek asszem 8 éve.
2020. aug. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%

Kb 3 év kellett neki,de még mielőtt összeköltöztünk volna,meggondolta magát.

A felesége viszont bepasizott és le is lépett,már együtt vannak.

2020. aug. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Kedves 1. Válaszoló. Azt meg kérdezhetem hogy van e valakid vagy tényleg csak a korotok miatt nem vállaltad fel a szeretőd? Nekem is 22 év van köztem azért kérdem mert lehet ugyan arra gondolunk.

Azaz mi vagyunk azok, Na mindegy. De tényleg én sok mindent tettem a korom ellenére hogy fiatal vagyok bármit amit kért főztem neki ajándékokat vettem. El is mentem volna akár bárhova vele strand vagy fagyizás de sejtem mit mondana. Egy hónapba egyszer ér rá így is. Bár lehet ki tálalás lesz ebből. Nem szép dolog ha nem vállalják fel az embert sajnos

2020. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%
Tudok olyanokról a környezetemben ahol 4 évig folyt a viszony.A férj és feleség is tudott róla ráadásul családi barátságban voltak eleinte,összejártak kártyázni.Úgy voltak együtt 4 évig hogy ez nyílt titok volt.A férfi végül otthagyta a féleségét és 3 gyerekét de nem költözött össze azonnal a szeretővel. Idővel össze is költöztek és már 7-8 éve együtt vannak.A férfi 13 évvel idősebb a nőnél,nem nagy számnak tűnik az előző férj jobb képű, tanult,megbízható,aki imádta a közös gyermeküket. Hogy a nő mit látott a másikban azt csak ők tudják. A férfi amikor elhagyta a féleségét azt mondta ő lelkileg nem bír meglenni a másik nő miatt.
2020. szept. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
70%
Kezzd el mihamarabb leépíteni a viszonyt. Úgy megúszod "csak" kisebb fájdalommal. Tapasztalat.
2022. júl. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Apamnak 1 evig volt szeretoje, lebukott, nem tudjuk meddig jatszotta volna ezt. De anya beadta a valast, utana egyutt voltak a szeretovel nyiltan. Nem lett hosszu eletu, szetmentek... 4-5 ev utan anyam visszafogadta (🥲😒), azota egyutt vannak ujra...
2023. okt. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!