Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk / férfiak, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk / férfiak, mennyire gondoljátok komolyan a párkapcsolatot egy kövér nővel?

Figyelt kérdés
Egyre többet tapasztalom, látom és olvasom azt, hogy a duci/kövér hölgyek milyen vonzóak a férfiak számára. Az lenne viszont a kérdésem, mennyire tartós kapcsolatot keresnek azok a férfiak, akiknek akár a 110-120-130-140 kiló sem okoz problémát? Vagy inkább kipróbálási alapon az alkalmi kapcsolat vonz benneteket? Mennyire vállalnátok fel egy kövér lányt hosszabb távon utcán, család előtt, barátok előtt ?

2019. jún. 26. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Én szeretem a husit, de azért 100 kiló és afelett nekem is sok, főleg, hogy én csak 70 vagyok :D
2019. jún. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 mikeXxX ***** válasza:
86%
Sok itt a kamu válasz. Van aki érdekelne komolyra is de az inkább max 80 . 40f
2019. jún. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Nem kamu ez annyira, ha elmegyünk valahova sokszor a 100kgs barátnőmet jobban megnézik és megszólítják :) sokaknak bejon ...az hogy komoly kapcsolatra e ..nem minden esetben

De nem ettől fugg /) vékony nővel sem akar mindenki komoly kapcsolatot

2019. jún. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Volt már kövér barátnőm is és a 110 vagy 140 kg sem okozna problémát.
2019. jún. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Én kifejezetten vonzónak találom a dagi lányokat, ha a lánynak a személyisége is tetszik, és én is bejövök neki, akkor egyértelműen komolyan gondolnám a dolgot. Ha pedig szeretnénk egymást, pont leszarnám, ki mit gondol.
2019. jún. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
150-200 kg feletti nők az eseteim
2019. jún. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nem hátrány, ha egy nő kövér. De mint minden nővel, annyira "komoly" a kapcsolat, amennyire szerethető és belészeretek. Illetve ha olyan időszakom van, hogy nem akarom lekötni magam, akkor se sovány, se kövér nőt nem keresek hosszú kapcsira. Egyébként a 100-150 kiló körüli nők jönnek be, az ilyen hölgyek írhatnak :)

27/F

2019. jún. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Én csak komoly kapcsolatban gondolkodom, így magától értetődő, hogy felvállalom a párom, mindegy hány kiló.
2019. jún. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Nekem csak duci csajom volt es a gyerekeim anyja is az mert utalom a gebe csajokat
2019. jún. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!