Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Túl hamar lett valakije- a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl hamar lett valakije- a többi lentebb, szerintetek is az van, amit gondolok? (Beszólogatók, ne ide írjatok légy szíves)

Figyelt kérdés

Szakítottam a párommal, nem nagyon tartott vissza, és egy hét múlva (tegnap) már egy új fickóval volt kapcsolatban. onnan jöttem rá, hogy gyanúsan sok volt az oda-vissza like a fb-n és a fickó kitette, hogy "kapcsolatban". Elmondása szerint jól érezte magát velem, és szeretett, nem értette, miért hagytam el, pedig sokszor beszéltem neki arról, ami miatt kezdtem rosszul érezni magam a kapcsolatban, ő azt mondta, minden rendben van.


Én szerettem őt, de a gyomromban ott fészkelt egy érzés, hogy van rajtam kívül más is neki. Ezt tagadta, és máig tagadja természetesen, amikor megkérdeztem, azt mondta nekem, az új fickóval tegnap ismerkedett meg, ez eléggé átlátszó, mert ahhoz, hogy összejöjjön valakivel, pár hét internetes ismerkedés szokott kelleni. Szinte biztos vagyok abban, hogy akkor is találkozgatott már vele, amikor még velem volt, de nem akarom elhinni. Ebből úgy tűnik, hogy az exem csúnyán átvert, és többször folyékonyan hazudott. Nagyon nehezen tudom feldolgozni. Nektek mi segített hasonló helyzetben? továbblépni? 40-es ffi vagyok.


2020. aug. 31. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Egy jó 20-as csajszi. Átkefélt éjszakák. 40/F.
2020. aug. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Töröld az ismerőseid közül és akkor nem fog idegesíteni. Minek nézegeted? Ha nem is törlöd, tiltsd le a láthatóságát.

Egyébként biztos, hogy már előtte is ismerkedtek.

2020. aug. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Bántja az önérzetedet hogy egy másik férfit választott? A leírásod alapján te szakítottál vele, akkor miért foglalkozol vele tovább? Eleresztetted, senki nem kényszerített rá, így döntö9ttél.

Simán lehet hogy ismerte már a másik férfit, és amikor megtudta hogy szakítottál akkor bepróbálkozott, ebben még nagyon kivetnivalót sem lehet találni.

A kérdésedben azt feszegeted, hogy megcsalt-e?! Ez egyetlen dologról szól, az EGO-ról. Arra vagy kíváncsi hogy becsapott-e téged és hazudott mint a vízfolyás? Lehet, de ennek már vajmi kevés szerepe van, hiszen kiraktad a szűrét. Bizonytalan vagy amiatt hogy jó döntést hoztál? ennek sincs már szerepe hiszen a kapcsolatnak vége.

Lépjél túl rajta és keress új kihívást!!!

2020. aug. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3-as, nem erről van szó, hanem arról, hogy amikor a megcsaló tagadja a megcsalást, miközben többször is teszel célzásokat, mert érzed, hogy valami nem kerek, akkor te érzed magad hülyének, ez a probléma!

Mit csinálnál, ha valaki azt mondaná, hogy pl xy családtagod, vagy barátod nem is létezik, csak képzelődsz? A megcsaló, amikor tagad, pontosan ezt csinálja, ez benne a felháborító.

És igen, rólam szól a dolog, mert a drága exem gyakorlatilag paranoiásnak, és bolondnak nevezett, amiért azt merészeltem feltételezni róla, hogy megcsalt.

2020. aug. 31. 12:23
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted önként és dalolva be fogja vallani hogy rossz fát tett a tűzre és esetleg megcsalt? Tényleg ennyire naív vagy? A legtöbb ember addig tagad amíg nem állítják bizonyítékok elé és még akkor is mentegeti magát... erről hosszasan tudnék beszélni!!!

Nem vagy a főnöke sem az apja, lehet hogy megcsalt téged de akkor sem kérheted számon a tettét csak ha szándékosan kárt okozott neked. A lényeg az, hogy te nem hittél neki és kiraktad szűrét ő pedig tovább lépett. Zárd le a múltat és a jelennel törődj.

2020. aug. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hm, 3-as, és 5-ös, kioktató a stílusotok, de van benne igazság. Hogy kárt okozott-e? Annyit mindenképp, hogy ezután nehezebben fogok megbízni másokban- ugyanakkor annyi hasznot is, hogy jobban fogok bízni magamban, a saját valóságérzékelésemben(percepciómban) úgymond.
2020. aug. 31. 12:36
 7/12 anonim ***** válasza:
43%

3 és 5 vagyok. Mit vársz tőlem? Tanácsot adjak? Ápoljam a sebzett lelkedet? Megerősítselek abban hogy jól döntöttél? Nem is ismerlek!!!

Hoztál egy döntést és nem tudod hogy volt-e alapja? Ennek semmi jelentősége sincs!!! Ha egy munkahelyen vádolsz meg valakit alaptalanul és utána még együtt kell dolgozni az kínos, de itt nem erről van szó. Elbúcsúztál az exedtől, külön folytatjátok, nem kell többet beszélnetek sem. Azt javasolom, hogy ne kutass utána és ne próbáld bebizonyítani magadnak hogy jól döntöttél fél információk elemzésével, mert semmi értelme. Zárd be és lépj tovább!!!

2020. aug. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Semmit sem várok tőled. Elmondtad a véleményedet, meghallgattam. Kioktatást nem kértem. Úgy dolgozom fel a dolgokat, ahogy tudom. Egyébként a stílusodtól eltekintve nem is beszélsz hülyeségeket.
2020. aug. 31. 12:48
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

3 vagyok

Nemrégiben összeveszett egy baráti házaspár, ott volt alapja a szakításnak mert a nő bepasizott és le is bukott. A srác kirakta a szűrét, a nő beszélni akar vele de meg sem hallgatta. A nő engem hívott fel, hogy próbáljak közvetíteni közöttük, de nemet mondtam neki. Rákérdeztem hogy mit akar neki mondani a "sajnálom" kívül, erre azt válaszolta, hogy próbálja megérteni az ő helyzetét is és nem véletlenül cselekedett úgy ahogy. Erre csak annyit mondtam neki, hogy ezt akkor kellett volna amíg együtt voltak, ne hárítsa a felelősséget a másikra még akkor sem ha esetleg volt alapja. Tudatosan hozott egy döntést, megdőlt vele, viselje a következményeit és vigye el a felelősséget. Esetedben te hoztál egy döntést, aminek nemcsak rád volt következménye hanem a lányra is, ő elfogadta, neked is ezt kell tenned.

2020. aug. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy kicsit kemény vagyok, de szerintem ez kell. Azt mondod, hogy neked az számít, hogy a volt partnered megcsalt-e mert soha nem leszel az a naív gyerek mint korábban voltál. Ebben sajnos teljesen igazad van, a múltunk miatt vagyunk azok akik most vagyunk. Akik elsőre megtalálják az igaz szerelmet és leélnek úgy egy életet hogy soha nem kell csalódniuk ők végtelenül szerencsések a mai világban. A bizalmi válság megélése nagyon szar érzés, ha valami jó dolog történik velünk azt szeretnénk ha örökké tartana, de az is nagyon ritka. Nap mint nap fejlődünk, változik az értékrendünk, új hatások érnek, változunk. Az ami most tetszik egy nőben lehet hogy 10 év múlva taszítani fog, nem tudhatod.
2020. aug. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!