Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Túl hamar lett valakije- a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl hamar lett valakije- a többi lentebb, szerintetek is az van, amit gondolok? (Beszólogatók, ne ide írjatok légy szíves)

Figyelt kérdés

Szakítottam a párommal, nem nagyon tartott vissza, és egy hét múlva (tegnap) már egy új fickóval volt kapcsolatban. onnan jöttem rá, hogy gyanúsan sok volt az oda-vissza like a fb-n és a fickó kitette, hogy "kapcsolatban". Elmondása szerint jól érezte magát velem, és szeretett, nem értette, miért hagytam el, pedig sokszor beszéltem neki arról, ami miatt kezdtem rosszul érezni magam a kapcsolatban, ő azt mondta, minden rendben van.


Én szerettem őt, de a gyomromban ott fészkelt egy érzés, hogy van rajtam kívül más is neki. Ezt tagadta, és máig tagadja természetesen, amikor megkérdeztem, azt mondta nekem, az új fickóval tegnap ismerkedett meg, ez eléggé átlátszó, mert ahhoz, hogy összejöjjön valakivel, pár hét internetes ismerkedés szokott kelleni. Szinte biztos vagyok abban, hogy akkor is találkozgatott már vele, amikor még velem volt, de nem akarom elhinni. Ebből úgy tűnik, hogy az exem csúnyán átvert, és többször folyékonyan hazudott. Nagyon nehezen tudom feldolgozni. Nektek mi segített hasonló helyzetben? továbblépni? 40-es ffi vagyok.


2020. aug. 31. 11:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi, ez teljesen jó, hogy elmondtad, a hozzászólásaidért már bőven érdemes volt kiírni ezt a kérdést.
2020. aug. 31. 12:59
 12/12 A kérdező kommentje:
A stílussal kapcsolatban pedig az emberek általában nem szeretik ha keménykednek velük ilyen szigorú tanárbácsis/tanárnénis stílusban (nem tudom nemhez tartozol). Látod, hogy állok hozzá, annak ellenére elfogadtam amit mondtál, hogy a stílusod nem tetszett. Nem vettem személyes támadásnak, mert értettem, hogy elkövetted azt a hibát, hogy az embert is megtámadtad a gondolatával együtt. De összességében teljesen jó beszélgetés ez szerintem.
2020. aug. 31. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!