Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban szereted a párodat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban szereted a párodat vagy csak azért vagy vele, hogy ne légy egyedül?

Figyelt kérdés
Magamból kiindúlva rettentő nehéznek találom, hogy 2 ember igazán szeresse egymást. Viszont a többség párkapcsolatban él. Ez azt jelenti, hogy mindenki megelégedett a másikkal? Vagy esetleg többen is úgy lehetnek, hogy jobb a szamár is, ha nincs ló a semminél?
2020. máj. 31. 08:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Tényleg szeretem a páromat!

Szüleid talán nem szeretik egymást?

2020. máj. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Tényleg szeretem 🥰

Nekem ő az „eccarvúm”!

2020. máj. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
69%
Jobban szeretem onmagamnal is, pedig en elegge onimado vagyok. Ami nalam rohadt nagy szo....es meg 8 ev utan ia megdobbent, de meg mindig naprol napra jobban szeretem, es szerelmesebb is leszek bele.
2020. máj. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Őszntén szerelmes vagyok a páromba :)

Bizonyára nagyon sokan vannak, akik csak azért vannak kapcsolatban, mert jól kijönnek, haladnak együtt az életben, satöbbi, de nincs szerelem. Én a magam részéről nagyon érzelmes típus vagyok, értem én, hogy racionális az előző hozzáállás, de sosem tudnék tartós kapcsolatban lenni valakivel, akibe nem vagyok szerelmes. Próbáltam már, nem ment.

2020. máj. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Valóban szeretem szerelemes vagyok.Igazából a környezetembe több jó kapcsolatot látok mint rosszat vagy hogy csak megszokásból lennének együtt.
2020. máj. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Utóbbi
2020. máj. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Valóban szeretem
2020. máj. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

Nincs párom már nagyon rég. Magam körül a fiatalabbaknál azt látom, hogy a többségük valóban szereti egymást. Úgy 40, de főleg 50 fölött jellemző ez, hogy jobb híján, és nekik talán már a kapcsolatuk elején is ez volt, csak sürgette őket az idő (meg a környezetük), hogy gyerünk, házasodni kell, családot alapítani...

Viszont magamból, a saját tapasztalataimból kiindulva én is nagyon nehéznek, már-már lehetetlennek látom. Vagy én szeretek, vagy engem szeretnek, legrosszabb esetben egyik sem, de az, hogy kölcsönösen és igazán szeressük egymást... hát, még a lottó 5-ösre is több az esély.

2020. máj. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%

Szerinted ki az aki ebben őszinte lesz?


Akár itt akár bárhol...

2020. máj. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
A másik felem, nagyon szeretem. Ő és a gyerekek az egész világom.
2020. máj. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!