Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy férjes és gyerekes nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férjes és gyerekes nőt, hogy lehet szeretkezésre bírni? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Tudom egy szemét vagyok, viszont olyan gyönyörű a lány, hogy nem akarom kihagyni. Egy ideje beszélgetünk facebookon. Jól elbeszélgetünk. Küldött képeket magáról. Azt mondta még küld. Ti mit tennétek, hogy a következő lépésre lépjek?

2020. szept. 5. 07:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%
Ha már képeket küldözget, jó úton jársz.
2020. szept. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%
A férj ha meg rájön, letépi a fejeteket. Azért a kockázatokat is mérlegelném a helyedben, elég elmebeteg világban élünk!
2020. szept. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Mindent vállalok, csak írjátok ti mit tennétek a helyemben, ha ti is nagyon akarnátok?
2020. szept. 5. 08:09
 4/29 anonim ***** válasza:
96%
Jobban kell kinézni, mint a férje.
2020. szept. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Az biztos meg van. A férje hasonlít egy disznóra.
2020. szept. 5. 08:12
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nyert ügyed van.
2020. szept. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
15%
Ha tetszel neki, jobban nézel ki,mint a férje, akkor csak az érzelmi oldalon tudsz egy picit lendíteni. Legyél nagyom figyelmes. Ne told túl, ne vegyél neki virágot vagy ilyesmi, csak engedd előre, ha mentek valamerre, hallgasd meg, ha picsog, érdeklődj arról, hogy hogy van stb.
2020. szept. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
83%
Az egész színjáték úgyis csak a szexért megy. Mond meg neki, és nem kellenek ide a színpadias megmozdulások.
2020. szept. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
92%
Öröm olvasni mi van a szép szavak mögött a férfi agyban. Vajon miért nem csodálkozom...
2020. szept. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én sosem tagadtam le. Szex, szex, szex. A férfi így működik. Lehet színészkedni, letagadni... Ha egy nő megjelenik egy férfi társaságba, akkor az összes férfi jópofi üzemmódra vált ösztönösen. Ennek pedig a szexuális vágy az oka.


A férfiak sokkal nagyobb színészek mint a nők, csak szólok.


A kérdezőt is a farka hajtja, ha eddig még nem esett le...😂


A gyk-s pasik többsége is a szexhiány miatt szenved, nem pedig azért, mert nem tud esténként kivel beszélgetni.

2020. szept. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!