Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy férjes és gyerekes nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férjes és gyerekes nőt, hogy lehet szeretkezésre bírni? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Tudom egy szemét vagyok, viszont olyan gyönyörű a lány, hogy nem akarom kihagyni. Egy ideje beszélgetünk facebookon. Jól elbeszélgetünk. Küldött képeket magáról. Azt mondta még küld. Ti mit tennétek, hogy a következő lépésre lépjek?

2020. szept. 5. 07:50
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Hazas gyerekes, az már régen nem lány!! A másik, dugd meg hátha terhes lesz és ki sakkozhatjátok ki az apa!! Hódítsd meg, na persze utana ott hagyja a férjét és költözik hozzád, vagy ha nem engeded akkor is szét barmoltál egy családot. A férj rájön és lehet nagyon rosszul jársz!! Bakker tele van a világ független lányokkal nőkkel. Miért pont ő? Elhiszem hogy szép meg stb. De neked hiányzik a probléma? Lehet utana le sem birod majd rázni. De végülis a te dolgod.
2020. szept. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%
Azt póbálná meg a férj hogy hozzàmérjen egy ilyen után. Milyen világban élünk, hogy egy megcsalt fél még ugatni mer? Pofàm leszakad
2020. szept. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
#22 ez most vmi irónia? Vagy fordítva ülsz a lovon?
2020. szept. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
Abból kiindulva, hogy milyenek a mai nők, és hogy itt még annak is a legalja tobzódik, simán el tudom képzelni, hogy nem irónia, hanem teljesen komolyan írta.
2020. szept. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen komolyan írtam.
2020. szept. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy a pasik egy idő után rájönnek, hogy a nőket a beszélgetésekkel, amit s ahogy mondanak lehet ágybavinni.


Az más kérdés, hogy én sosem dőltem be annak, hogy ez az egész ne a szex felé menjen ki.. Azért ezt lehet tudni, nem kell itt álszenteskedni.


Úgy értem igen, akkor is ehet tudni, ah netán a pasi vegyes jelzést küld. Szerintem azt lehet érezni, ha valaki tényleg komolyan gondolja, ahogy azt is, ha csak szexet, nekem legalábbis ezzel soha nem volt gondom..


Nekem is volt, hogy 40-es pasi kezdett velem beszélgetni kapcsolatom lejtementén.. Vonzó volt meg minden, őszintén, rengeteget beszélgettünk, mindenről, de tudtam, hogy ebből több nem lesz.


Persze mikor távolodtam jött egyből hogy de igen ő mást akar,komolyat stb meg még érzelmesebb szavak, stbstb.


Én akkor is lepörgettem magamban: ennek a csávónak NAGYON jó a dumája és a kiállása, nyilván nem veszem be, hogy csak nálam játssza ezeket be. (Egyébként el is mondta, hogy van szeretője). Szóval sosem értettem a nő társaimat, hoyg scak azrét mert különlegesként "kezelnek", ezerrel bókolnak, áradoznak, és nyomulnak, az még nem jelenti azt, hogy ne csakis zexet akarna a férfi... Tényleg nem értem, annyira egyértelmű.


Méghozzá a viselkedés árul el: ha komolyat akarna, nem sürgetné a szexet. Bár tény, hogy nem értettem vele iért beszélget hónapokat, - de értem amúgy? mert 40-es létére tudja, hogy a nőhöz az ágyig így ezet az út. ÉS mivel van szeretője, ő tökre ráér engem 1 éve füzögetni. :D Its that simple.


Szóval a válasz ugyanez a kérdésre is: igen, beszélgetések, érdeklődések, és nyilván bókok. Megjegyzem ha képeket küld, tudja merre megy ki a játék. ÉSaz hogy a nő többet lát-e bele, csúnyán szólva a naivitáson is múlik, vagy hogy mennyire akar többet belelátni. Ha nagyon bejön neki az illető, sajnos könynebben elhiszi az ember a kedves szavakat, az tény.


De nem muszáj hazudni. Nálunk én rövidre vágtam már nőként a legeljén: kapcsolat nem jöhet szóba. ÉS az őszinteséget is sokkal jobban preferálom, nem kell az "etetés", beszélgethetünk, de nem kell kamuzni, mik a szándékai. Én szeretem az egyenességet. ( de nem én fedem le a nők nagyobb halmazát persze :) )

2020. szept. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Egyszer élsz!


Ha már telenyomott képekkel az már félsiker. Legyél nyugodt, figyelmes és kedves. Képeket részedről hanyagold. Nem fog komolyan venni. Viszont ha csak dugni akar akkor mehet. Ha ezt betartod, meglesz.

2020. szept. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha a facebookon beszélgettek, vigyázz, hogy a férj meg ne változtassa a profilképedet! :-))
2020. szept. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Valószínű szar a kapcsolata, házassága.

Velem is ez volt, és végül hosszú szex nélküli idő után a főnököm agyában kötöttem ki.

Sajnos én gyengéd érzelmeket tápláltam iránta, így felmondtam.

A mai napig nem telik el nap, hogy ne gondolnék rá.

Mindig elképzelem, hogy milyen lenne ha együtt lehetnénk...ha egy család lehetnénk.

2020. dec. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!