Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig lehet bírni Házasságon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet bírni Házasságon belül, a Szeretkezés hiányát, fáradtság miatt?

Figyelt kérdés
2017. okt. 12. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
3 napig.
2017. okt. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem mindenkinek változó, én éltem párom mellett hónapokig 2 heti 1 szexszel, nem volt jó de kibírtam. Ő minden nap dolgozott, hétvégén is, 8-10 órában mert házat építettek. Ilyenkor arra kéne törekedni, hogy támogassam a másikat, megrpóbáljam kicsit elviselhetőbbé tenni a napjait. Mert az, hogy minden nap cseszegetve van, hogy miért nincs már szex csak rontani fog a dolgon ezt tapasztalatból mondom. Mondjuk azért aki állandóan minden nap fáradt a munka miatt, az szerintem keressen másik állást de mindegy. A munka van érte, nem ő a munkáért. A pénz van érte, nem ő a pénzért. Azért szerintem hétvégente mikor kipihent akkor csak férjen bele 1-2 alkalom. Az még tolerálható.
2017. okt. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%

24 oraig. Utana elvalok.

N

2017. okt. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A helyzet az hogy reggel elmegy, este jön, és beesik az ágyba. Általában Hétvégén is dolgozik. Vállalkozó, így a munkahelyváltás kizárt.

Tisztelem, becsülöm, hiszen kettőnkert megy ennyit!

Igyekszem megerteni Őt!

Mondja, hogy nagyon kíván, de egyszerűen nincs ereje a Szeretkezesre. Babát szeretnénk, de havi, másfél havi együttlét mellett, ez szinte kizárt. Sokszor volt már vitank ez miatt,mert Nekem ez iszonyatosan kevés! Ilyenkor azt mondja hogy nem vagyok megertő.

Tényleg megertem, hogy fáradt, viszont kivagyok már,Szeretem, és kívánom Őt.

Hogyan lehetnék még ennél is jobban megértő?

Egyszerűen nem tudom hogy hol lehetne a középút.

Megcsalas Részemről kizart, nem alázom meg Őt, és a Házasságunkat sem!

Telefonon szoktunk Napközben megbeszelni a dolgokat, mert még arra sincs ereje, amikor Hazaér.

Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. okt. 13. 00:40
 5/12 anonim ***** válasza:

gondolom házasság előtt is kb. ez volt

amúgy kommunikáció kommunikáció kommunikáció!

ha neked ez nem megy így, meg gyereket akarsz, akkor elváltok, ő meg nézegeti a bankjegyeket otthon egyedül

2017. okt. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A gyereknek nem pénz kell, hanem egy szerető anya és apa! Úgy tűnik, összekeveri a célt és az eszközt. Ezt mindenképpen meg kell beszélnetek.

Ha mélyen a szívedbe nézel, neked jobb lenne, ha többet lennétek együtt (nemcsak a szexre gondolok, hanem minőségi időre is), de nem kevesebb lenne a pénz, ill. nem lenne olyan biztos az egzisztenciátok? Ha igen a válasz, akkor ezt mindenképpen beszéld meg vele, és jussatok kompromisszumra, amibe mindketten bele tudtok nyugodni.

Ez nemcsak az ő ügye, ez KÖZÖS ügy.

2017. okt. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bocs, elrontottam: "de nem kevesebb lenne a pénz" helyett természetesen: "de kevesebb lenne a pénz".
2017. okt. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Házasság előtt,sokkal többet voltunk együtt. Akkor még nem volt Vállalkozó.

Szerényebben éltünk, de úgy érzem hogy sokkal jobb volt minden köztünk. Tehát, ezzel meg is válaszoltam, hogy inkább dolgozna kevesebbet,és normalizalodna a kapcsolatunk,mert nem a pénzéért Szeretem!

Beszéltünk már erről, hogy kevesebbet megy, de ha a Vállalkozás megkívánja, nincs mese,menni kell.

Nem rég költöztünk el, másik Városba, Én még most kaptam munkát, de azt is tudom hogy hiába fogok keresni Én is, nem fog(az Ő keresetehez képest "pár ezer" Ft) miatt kevesebbet dolgozni.

Gyerekhez,egyértelmű, hogy szerető Szülők kellenek! Viszont, pénz is, nem is kevés.

Kommunikáció. Igen,az is bőven Ránk férne, de szinte esélytelen a dolog, folyamatosan úton van,telefonon beszélünk.Itthon csak pár mondatot, aztán alvás van.

Fogalmam sincs hogy mit tehetnék.

Azt sem tudom hogy mikor lesz, 1!!!Nap, amit együtt tolthetnenk, nemhogy egy hét, hogy elmenjunk valahová és csak ketten lennénk.

2017. okt. 14. 02:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez nem párkapcsolat.Jóformán csak egy ágyban alszol valakivel.Rá fog menni a házzasságotok.Ezt fel kéne fognia.
2017. okt. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sajnos, mivel én is vállalkozó vagyok, tudom, hogy nem könnyű a dolog. Nem mindig a pénzről szól a dolog. Vannak bizonyos vállalkozások, ahol egyszerűen ahhoz, hogy menjen a vállalkozás, nem lehet kiszállni a mókuskerékből - vagy legalábbis nehezen.

Arra jöttem rá, hogy bár egy hétre valóban nem tudok elmenni nyaralni, de egy hétvégét néha össze lehet hozni.


Kérdező, valóban rámehet erre a házasságotok - ezt próbáld meg megértetni a férjeddel. Ha nincs időtök, 2 mondatban közölheted vele: csináljon 1, csak egyetlen egy hétvégét, amikor elutaztok kettesben valahová (lehetőleg wellness) és nem a munkájával foglalkozik, hanem egy jó kiadósat beszélgettek, vacsoráztok, pihentek. (A második mondat az lenne, hogy mert rámehet a házasság - de ezt Rád bízom, mondod-e vagy sem?))


Azt is az értésére kellene juttatni, hogy az Ő egészsége is rámehet, ha nem lazít néha. MUSZÁJ összehoznotok egy hétvégét - hidd el, első körben az is elég :-)

2017. okt. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!