Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbántad hogy vége lett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántad hogy vége lett a szeretőddel?

Figyelt kérdés
2020. szept. 6. 16:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mindenképpen nehéz helyzet ez 😔
2020. szept. 6. 20:39
 12/13 anonim ***** válasza:
A szeretői kapcsolat végülis tud kényelmes lenni. Sose kell kidobni benne senkit, mert nincs annyi konfliktus, hogy eddig eljusson. Ha jól érzi magát benne a résztvevő, akkor nyugodtan lehet évekig csinálni. Ehhez persze kell a partner megértése és türelme. Hallottam már olyanról, hogy 6. éve vannak együtt és egyáltalán nem tervezik abbahagyni. Ez olyan szintű dolog, hogy az egyik partner is tud róla, de tulajdonképpen beleegyezett, többek közt azért, mert külföldön dolgozik és látja, hogy ez a kapcsolat rendben tartja az ő párját is.
2020. szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz helyzet igen. Nagyon! Én most szakítottam vele 2 év után. Többször akartam már de mindig beadtam a derekam, ha újra keresett. Most viszont elhatároztam, hogy ez így nem mehet tovább! Letiltottam mindenhonnan, hogy ne is tudjon írni sem hívni. Józan paraszti ésszel nézve csak én voltam hülye ebben a helyzetben s hagytam, hogy kihasználjon! Bár szegény feleség mit sem sejt abból, hogy az esküvőjük másnapján is velem szexel és a lakodalom utánni 5. napon is velem ette a fene! Én úgy gondolom,hogy mivel egyedülálló vagyok ő sosem vetnek addig véget ennek míg én szingliként élek s míg én hülye módon nem árulom ki stb

Tehát kezdtem azt érezni,hogy kihasználja a jóságomat is! Lényeg a lényeg, hogy azt gondolom éljenek csak tovább "boldogan" , amit a külvilágnak mutatnak! Volt,hogy hosszas magyarázkodásban szerettem volna vele befejezni megbeszélni, nem ment, egyik fülén ki másikon be! Nállam viszont krvára betelt a pohár és minden magyarázat nélkül úgy döntöttem, egyik napról a másikra,hogy oké most vége! Gondolom azóta is rágodhat, mi a fenéért dobtam, de ez már az ő dolga! Ha beleszokott abba,hogy szexre engem használt,akkor most szépen kénytelen lessz visszatalálni a feleséghez🤷‍♀️👎. Kérdésedre válaszolva ugyan még friss a szakításunk de szerintem nem fogom megbánni,hogy vége lett. Tanultam belőlle! Nem azzal van a gond,hogy igen oltári volt a szexünk ezért velem élte ki a vágyait,hanem azzal, hogy némi tiszteletet mint ember az emberrel adhatott volna de tudta,hogy sosem köpném be és ezzel egyre inkább visszaélt s megalázónak éreztem már magam a jelenlétében! Kb ennyi. Ha szeretnéd privátban írhatsz ,mesélek részleteket ,kérdezhetsz :]

2020. szept. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!