Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rossz ember vagyok ha igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok ha igy gondolkozom?

Figyelt kérdés
22 eves lany vagyok,kicsit tobb mint egy eve vagyunk egyutt a baratommal. Nagyon szeretem ot,odaado,torodo,okos,vicces,helyes es mindenben kiallunk egymas mellett,segitjuk egymast. Vele akarom leelni az eletemet. Viszont a szex nem mukodik. Egyszeruen nem kapom meg azt a szenvedelyt,valtozatossagot es mennyiseget amit igenyelnek. Errol mar tobbszor is beszeltem vele,de nem valtozott nagyon semmi,mert szerintem neki ez igy eleg ahogy van,nekem nem. Epp ezert,nem akarom elhagyni ot,mert nem talalnek nala jobbat(a szexen kivul), viszont elgondolkodtam rajta hogy belemenjek idonkent egyejszakas vagy esetleg 2-3 ejszakas kalandokba hogy ez a vagyam kieleguljon. Csakis szex szempontjabol keresnek mast. Ez mennyire kivitelezheto,vagy mennyire vagyok emiatt egy romlott ember? Mert ezek ellenere,nem akarok az lenni,meg sosem csaltam meg senkit. Vagy minek mi a velemenye errol...elore is koszonom a valaszokat mindenkinek😊

2020. szept. 7. 13:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
18%
Nem. Nem vagy rossz ember. Beszéltél már erröl a barátoddal? "Egyszeruen nem kapom meg azt a szenvedelyt,valtozatossagot es mennyiseget amit igenyelnek" Jo lenne ha ezt azért részleteznéd. Mi az amit hiányolsz, mit/mennyit/hogyan nem kapsz meg? Igéreted van-e rá a partnered részéröl? Mondtad neki a kikacsintgatásodat? Mit reagált? (Priviben is irhatod.)
2020. szept. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
30%
Hogyne lenne már rossz ember. Ne hogy már még a kérdező legyen sajnálva. Mióta él a dugás > ember reláció. Az a baj, hogy túl nagy lett a szabadság, és egyre inkább látszik, milyen undorító beteg jellem a legtöbb ember. Bezzeg régen az ilyeneket régen jól megkínozták paráznaságért. Azok voltak a szép idők.
2020. szept. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
79%

#12

Sötét vagy, te is mint a középkor.

2020. szept. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
45%
Azért vagyok sötét mert nem tartom semmire azokat az embereket, amikben egy minimális tartás sincsen? Felőlem azzal dug akivel akar, de ne más háta mögött. Nehogy már még őt sajnáljam, mert állítása szerint egy dolgot leszámítva minden tökéletes, amit látjuk hogy akár meghálálni.
2020. szept. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
84%
Azért vagy sötét, mert szerinted azok voltak a szép idők, amikor embereket kínoztak.
2020. szept. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez nem rossz. Szereted őt, tiszteled. Csak ne mond el neki ha monogám, mert fájna neki. De inkább gyakoroljátok az érzelmeiteket. Olvassatok misztikus szexes könyveket, hogy hogyan is kell a lelket belevinni a szerelmeskedésbe. Nekem is vannak ilyenjeim a párommal, s bár én nem megyek félre, de egyéjszakás max akkor elégítene ki ha egy érzelmileg szuperfejlett mélyen spirituális ember lenne, akivel előtte megállapodtunk egy hosszas beszélgetés során, hogy egyek vagyunk istennel és imádjuk a létezést.
2020. szept. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
54%

#15


Félreértesz. Szerintem azok a szépidők, mikor emberek képesek emberekkel együtt lenne érzelmek alapján, vagy legalábbis elvek alapján és nem piaci szintre züllesztik le a kapcsolatokat, ahol az a lényeg, hogy minél jobbat minél olcsóbban.


Csak sajna ilyen idők nincsenek. :/

2020. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
45%

#17

Mindenki a saját hasznát akarja maximalizálni. A lehető legjobb életszínvonal, a legnagyobb boldogság elérése, stb.

2020. szept. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szó szerint el kellene mondanod a párodnak és vele megbeszélni,nem pedig ide kiírni!
2020. szept. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Engedd el a sok irigykedőt ! Csináld ! Jól gondolkozol!
2020. szept. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!