Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rám akaszkodott az új szomszéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám akaszkodott az új szomszéd, aki 50 éves és felesége van, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Anyámnak be is valja, hogy mit akar tőlem. Állítólag ezért is költöztek ide, hogy újrakezdjék a kapcsolatukat, mert van 3 gyerek.


Napi szinten zaklat, nem fogja fel, hogy nem akarok tőle semmit. Július óta nagyon durván megy. De ha még akartam is volna tőle esetleg valamit (ami kizárt), ezután a nagyon durva zaklatás után, végképp nem állnék vele szóba...


Feleségének szóltam, nem érdekli, el sem hiszi. Pedig már a feljelentést is pedzegetem, augusztusban meg is tettem volna, de megfenyegetett az alak, nagyon durván... Félek tőle, elmebeteg. Állítólag volt pszichiátrián is.


Valamiért anyámékat megbabonázta, nyaljlá a seggét, tudnak mindenről... Aztán letagadtak nekem mindent, pedig levelezések is vannak, anyám meg az alak között. "nem is ismerem ezt az embert". Saját szüleitől nem ezt várja az ber, konkrétan odadobtak ennek az őrültnek és még az ő pártján vannak.


2020. szept. 11. 18:34
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
84%
Na ilyen egy igazi szülő, respekt #10!!!
2020. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
37%
Multkor eljatszottad a masik topikban ezt a kerdesed. Ott egyertelmuen kiderult hogy kamu.
2020. szept. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Mem játszottam el ugyanezt, akkor nem én voltam az. Nem kitaláció. Elég szar ez a helyzet.


Egyébként de ráérsz, hogy kérdéseket hasonlítgatsz egymáshoz. Nekem erre nem lenne energiám, van életem, hogy minden kérdést elolvassak és hasonlítgassan, észbetartsam és gyanúsítgassak embereket. Nézz magadba!

2020. szept. 13. 14:13
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
rendőrségre mennék
2020. szept. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyíték, rendőrség.

Ha lehet barátnál lakni plusz állandó önvédelmi eszköz a zsebben


Hány éves vagy azt nem írtad?

2020. szept. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Ilyeneket ír jelentsd fel! Rendőrök nem fogják leharapni a fejedet! Nyugodtan sétálj be a kapitányságra és mondj el mindent, mutasd be a bizonyítékokat. Rendőrségen megmondják, hogyan tovább.
2020. szept. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
78%
Alázd meg mélyen,emeld fel a hangod,állj ki magadért lehetőleg úgy szégyenítsd meg,hogy mások is halljak.De elég az is ha csak neki mondod.Egy férfit ha nagyon megaláznak nem mer tovább próbálkozni. Így kell at ilyenekkel a szintjükön aprítani őket. Ne gondolják,már hogy az ő p.csük körül forog a világ.
2020. szept. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrök között dolgiztam. A kegrendesebb emberek, a nőkkel kiváltképp. Családos apák, szingli tarskeresők, de a nőkkel sohasem buták. Azt gondolná mindenki, hogy ez egy férfias szakma, itt biztos soviniszták. Hát nem. Intelligensek, megértőek. Fordulj hozzájuk. Mondd el mi van, ők elmondjak mi kell ahhoz, hogy ők lépni tudjanak. Pl. hangfelvétel, stb.
2020. szept. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 acelsziv ***** válasza:
30%
Tehát az 50 éves szomszéd odajon, hogy de megdugna téged és a szüleid ehhez bólogatva asszisztálnának. Te tényleg ennyire hülyének nézel minket? Ez még kamunak is szánalmasan gyenge.
2020. szept. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi van azóta kérdező?
2020. szept. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!