Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rám akaszkodott az új szomszéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám akaszkodott az új szomszéd, aki 50 éves és felesége van, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Anyámnak be is valja, hogy mit akar tőlem. Állítólag ezért is költöztek ide, hogy újrakezdjék a kapcsolatukat, mert van 3 gyerek.


Napi szinten zaklat, nem fogja fel, hogy nem akarok tőle semmit. Július óta nagyon durván megy. De ha még akartam is volna tőle esetleg valamit (ami kizárt), ezután a nagyon durva zaklatás után, végképp nem állnék vele szóba...


Feleségének szóltam, nem érdekli, el sem hiszi. Pedig már a feljelentést is pedzegetem, augusztusban meg is tettem volna, de megfenyegetett az alak, nagyon durván... Félek tőle, elmebeteg. Állítólag volt pszichiátrián is.


Valamiért anyámékat megbabonázta, nyaljlá a seggét, tudnak mindenről... Aztán letagadtak nekem mindent, pedig levelezések is vannak, anyám meg az alak között. "nem is ismerem ezt az embert". Saját szüleitől nem ezt várja az ber, konkrétan odadobtak ennek az őrültnek és még az ő pártján vannak.


2020. szept. 11. 18:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
25%
Nem tunik fel, hogy a kerdezo volt pszichiatrian es paranoid? Sajnalom.
2020. szept. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
47%
Tudjuk. Ez az oldal a pszochiátrisi kezeltek játszótere ahova sajnos bekötötték az internetet...
2020. szept. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
47%
Ugy ertem, mindenki komolyan vette a kerdest. Ez nem trollkerdes, a kerdezo komolyan elhiszi, amit ir. De attol meg ez tevkepzet.
2020. szept. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem a szomszédomban volt hál’isten, de van egy ilyen pasas a faluban ahol felnőttem. Nem egyszer követett, meg zaklatott. Jött el a házunkhoz. Apámék azt mondták, hogy kiprovokáltam biztos. Minek járok szoknyába. Na ott meguntam, beolvastam mindkettőnek. A szüleimtől elköltöztem, a csávónak meg keresztbe tettem. Elkezdtem én is követni és rájöttem, hogy más lányokat is zaklat. Összefogtunk és elmentünk az asszonyához. Majd átjött, hogy szétverje a fejemet, mert tönkretettem a családját. Én meg kihívtam a rendőröket és feljelentést tettem. Majd kértem egy távoltartási végzést. Azóta a többi lányt sem meri megközelíteni.
2020. okt. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Tarts 10 km-e távolságot, ha a jövőben is ott akarsz lakni.
2020. nov. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Anyád nem normális.
2020. nov. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Hogy nem állnak ki melletted anyádék? Miket mondanak?

Meg a faszi így ezt kijelentette hogy bántani” akar?

2020. nov. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!