Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalàsnak szàmît?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalàsnak szàmît?

Figyelt kérdés
Ha a férjetek èvekig egy bizonyos nő utàn jàr, keresi a tàrsaságát mert "kedveli", de tudod, hogy nincs köztük semmi testi, és hogy nem lenne szive téged elhagyni, az megcsalásnak szàmît?
2020. szept. 15. 21:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
92%

A megcsalás fejben kezdődik a fizikai "megvalósítás" már csak a folyamat vége. Attól hogy jóban van egy kolléganőjével még nem megcsalás, ha viszont érzelmeket is táplál iránta akkor már az!

S mi ez a duma, hogy "nem lenne szíve elhagyni"? B.meg, legyen már tartásod!!! Ha valaki ilyet vágna a fejemhez hogy csak ezért van velem akkor azonnal kitenném a szűrét - ne nézzen már csökkent cselekvőképességű gyereknek akinek kegyelemből kell pátyolgatni a lelkét.

2020. szept. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Minden lehetőséget kihasznál, hogy mehessen a másik csajhoz. Nèzi a kivánságait. Nèha a csajèt előtèrbe helyezi. Màs a munkahely, meg szerintem màs, ha csak extra a csajhoz megy ürügyekkel. Persze itt felesègkènt van a legtöbb minden elrontva. Persze nem vagyunk monogàmok. De szerintem jóval több mint baràtsàg.
2020. szept. 16. 06:40
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező , én pl

monogám vagyok a megfelelő személlyel.

Ha ez van, amit a 12esben leírtál, azt én még egy hónapig se tűrném, sőt.

2020. szept. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
32%

Hú mennyi dühös egyedülálló nő szólt már megint hozzá :)


Szóval a kérdező szerint a pasinak van egy nő barátja, akit kedvel, és biztos nincs semmi testiség, és nem hagyná el a párját. Itt meg hirtelen mindenki megcsalást kiált :)

2020. szept. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
76%
Ha a nő engedne neki akkor már megcsalás.Nem tudjuk az egész storyt,miért alakult ki ez a helyzet.
2020. szept. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Mondjuk, ha azt vesszük alapul, hogy èn nem hiszek a nő fèrfi közti baràtsàgban, egyik oldalról mindig több van. Na de ez ilyen.
2020. szept. 16. 11:13
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek a ferfi-nő barátságban, mert több ilyenben is van részem, de a fent leírt eset ezen túlmegy. Akár megcsalásnak számít hivatalosan, akár nem, nekem nem férne bele, hogy a társam valaki más után koslasson.
2020. szept. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
83%
Amiket itt leírtál az már több mint barátság kettejük között. Azon csodálkozok, hogy eddig még nem feküdtek le egymással. Nem gondolod, hogy ez már több mint gyanús?
2020. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
18%

A sok ideges hisztis megcsalt nő itt te jó ég!

Érzelmi megcsalás NEM LÉTEZIK!

Ezt csak a magatok fajta hülyék találták ki! Nézzetek inkább magatokba. Barátkozni se lehet már?!

2020. szept. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nekem is vannak fèrfi haverjaim, de nem járok utànuk. Valószínűleg van okom azt feltètelezni, hogy megcsalâs irànya, mert úgy vèlem a csaj fontosabb neki. Akkor viszont èrzelmi megcsalàsról beszèlünk, itt a többiek megerősitettek.
2020. szept. 18. 16:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!