Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek hibás vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hibás vagyok abban hogy szét mentek??

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy nővel.. Tudtam hogy van férje és gyereke.. De azt mondta nem sokára ell fogja hagyni csak várjak egy kicsit.. 3honapot vártam de még semmi.. De közben nem feküdtem le vele.. Aztán egyszer csak a férje vhogy balhézot miattam és kiderultek a dolgok... És olyan dolgok is amiben hazudott nekem is a nő és elég nagy pofon volt.. És egyszerűen nem megy hogy vele legyek amiket csinált... De viszont a férje is ell hagyja... Sajnálom de azért nem akarok vele lenni mert nagyot hazudott.. És most rosszul érzem magam hogy miattam mentek szét és egyedül is marad..

2020. szept. 16. 23:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
79%
Ezek után minek állsz egyáltalán szóba vele?
2020. szept. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!