Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők, ti hogy viselitek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők, ti hogy viselitek?

Figyelt kérdés
Azt a tényt, hogy a másiknak otthon is van szex... Azért azt mindannyian tudjuk, hogy a "már nem is élünk együtt", "évek óta hozzá sem nyúltam" mondatok nem feltétlenül igazak. Sejtem, hogy sok negatív komment érkezik majd, de remélem olyan is válaszol majd, aki tudja miről beszélek, mert átélt ilyesmit. Köszönöm.
2020. szept. 21. 01:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
10-es, szerintem csak képzeled. Neki nem te voltál az igazi. Különben kilépett volna.
2020. okt. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
21%
NÁluk egyáltalán nincs szex, és bízom benne, nem lenne oka hazudni. Bár ha lenne, nyilván rosszul érintene. Én egyedülálló vagyok, de én sem fekszem le mással. Nem bántanám meg ezzel.
2020. okt. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk nincs szex évek óta,amikor volt is unott ,silány volt.Ezert van szeretom,szóval nem hinném ahol van szex vagy jó is ,kell a szerető.
2020. okt. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%

A házasság modernebb intézmény, mint az evolúció, szóval szerintem ha a házas partnernek lehet más egyeddel / a házastárssal / szexelni, akkor a szeretőnek is joga van másik szeretőt tartani. Ha a szerető monogám beállítottságú, akkor gondolom, önmagához hasonló értékrendűt keres.


Itt mégiscsak a hatalmi egyensúlyról lehet szó. Ha a szerető elkezd komoly érzéseket táplálni, amit nem viszonoz a házas fél, akkor az nem kiegyenlített erőviszony, vagyis a szerető alárendelt helyzetbe kerül - mert nem kapja meg, amit szeretne, miközben a házas fél megkapja: ezesetben dupla adag szexet jelent a házas félnek, míg a szerető otthon ücsörög begubózva, mintha egy kést forgatnának a szívében.

2020. okt. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
72%
Itt jo adag alszent, nem erintett es minden indulatat radzudito kommentet kapsz. De nem tukrozi a valosagot, nyugodj meg. En szeretoi oldalt nem birtam volna magam miatt. Mindegyik ferfi kozben elvalt es uj nojuk lett. Bizony nem valas utan, hanem hazassag alatt. Es nem a no miatt valtak el, hanem a pocsek evek ota tarto szenvedes miatt. Ha nem vagy szereto, sosem leszel ott es akkor sem, amikor eppen elvalik.
2020. okt. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
32%
Ne érdekeljen van-e szex otthon. A szeretője vagy. Nem leszel a párja. Ha meg mégis akkor talál magának más szeretőt. Végtelenített kör. Jól sosem jöhetsz ki belőle. Légy önző
2020. okt. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
64%
Nekem ez új, amit itt írnak. Én feleség vagyok és szeretőt tartok. Heti 5-6szor szexelek a férjemmel (többször mint a szerető előtt), mert semmiképp sem akarom hogy rájöjjön hogy csalom.
2020. okt. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!