Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretői viszony mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői viszony mindig kiderül? Még ha csak ők ketten tudnak róla és megigérték egymásnak, hogy soha nem lesz elmondva!

Figyelt kérdés
2020. szept. 22. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Ha ügyesen csinálják és megbízható a partner akkor nem derül ki.
2020. szept. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Valaki mindig tud róla,látják,hogy nem vagytok közömbösök egymásnak.

Egy párkapcsolatban is tudja vagy érzi az akit megcsalnak csak esetleg nem szól róla.

2020. szept. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Nem mindig, de előfordul.
2020. szept. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%
Dehogy derul ki
2020. szept. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

Szexkapcsolat vagy szeretői viszony? Mert előbbi a testiségről szól kizárólag, utóbbiban meg inkább az érzelmeken van a hangsúly.

Előbbinél, attól függ, mennyire tudják megoldani a rendszeres helyet. Idő, kifogás, hogy hova megy...

Második már könnyebb. Hisz írni, felhívni, és néha-néha találkozni könnyebben megoldható.

2020. szept. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem igen... sajnos en elkovettem ezt a Hibat es amig a parom munka miatt meghatarozatlan idore 6oranyira koltozott, en mas Paso Utan kezdtem nezelodni. Amikor vissza tert a Bartom, nem tudtam ugyan ugy ra nezni es egyutt lenni vele , mert mar mas erdekelt (a masik pasival nem volt szex csak randi, de az is megcsalas)
2020. szept. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy megígérik egymásnak... hány ember ígéri meg nap mint nap, hogy "holtomiglan, holtodiglan" aztán hányan tartják be? Amint valamelyik fél ki akar szállni vagy nem tetszik neki valami, simán jöhet azzal, hogy kitálal. Csak olyan menjen bele ilyesmibe, aki tudja, mit veszíthet vele, és bele is kalkulálja.
2020. szept. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez igaz #7
2020. szept. 22. 20:22
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
Akkor derül ki, ha az egyik azt akarja, hogy kiderüljön. Nekem volt régebben egy 3 éves viszonyom. Nem derült ki. Aztán szünet. A mostani 5 éve tart.
2020. szept. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

mindig kiderül, főleg ha hosszú ideje tart a viszony, ha nem derül ki az 2 dolog miatt lehet

1. tojik rád a párod

2. a párod is máshoz jár

2020. szept. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!