Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ha egy srac tini...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy srac tini kapcsolataban (16-17 evesen) megcsalta a baratnojet,kesobb felnottebb korban (22-23 evesen)is ugyan azt teszi vagy megis fugg attol hogy ki az akkori parja es milyen a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés
2020. szept. 25. 00:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nincs semmiféle összefüggés, az emberek változnak, és a megcsalás háttere sem mindegy. Egy kamasz tetteiből nem érdemes következtetni a felnőttkori jellemére.
2020. szept. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Mondanám hogy változhat idővel az ember hozzáállása de aki ilyenre egyszer ráveszi magát ott már problémák vannak fejben és lélekben. És ez 5 év alatt nem fog teljesen megváltozni. De még ha nem is csalja meg többet apárját, attól még jóeséllyel olyan személyisége van amivel nem tanácsos párkapcsolatot kiépíteni.
2020. szept. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Van aki kinövi, van aki örök "vadász" marad (kötődési problémákat cipel magával). Félrelépés és félrelépés között ezernyi különbség lehet, ahogy az emberek között is.
2020. szept. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 20-21 évesen megcsaltam 2 csajjal is a barátnőmet (és ez csak akikkel szex volt), de nem egyszer-egyszer, hanem mindkét lánnyal hónapokig. De akkoriban minden másban nagyon más ember voltam. Pl nem foglalkoztam a sulival, piálgattam, bulizgattam, csajozgattam, nem nagyon érdekelt semmi.


Azóta már járok pszichológushoz, feltártam hogy miért voltam ilyen (nem csak a megcsalásban, hanem az élet ezer más területén is) és úgy unblock látszik az életemen, hogy más lettem. Pl ez a megcsalás is elég undorító volt, csak magamat hibáztathatom érte. Most is van barátnőm 1,5 éve és hozzá hűséges vagyok.

2020. szept. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Én minden egyes barátomat megcsaltam, volt fél évig párhuzamosan két barátom is, aztán találkoztam életem szerelmével és 10 éve más férfira se gondolok. Mindenki mást hoz ki belőled.
2020. szept. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az ember változik. Nem marad mindig ugyanolyan.
2020. szept. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A négyes szerintem nagyon jó és szép példa arra, hogy bizony egy ember egy kis belefektetett energiával nagyon sokat és nagyon jó irányba tud változni. Sajnos nekem is volt olyan párkapcsolatom, amiben félreléptem. Nekem kifejezetten az egyik főproblémám a kötődési zavar volt, és egyszerűen nem tudtam elengedni egy embert, akibe már nem voltam szerelmes. Aztán persze tovább lehet gondolni, hogy e miatt nem volt túl rózsás a kapcsolatunk amikor már jelen volt ez... Azóta nálam is eltelt egy jó pár év, és sokkal jobb lett a mentális egészségem. Isten őrizzen tőle, hogy megcsaljam a jelenlegi párom.
2021. márc. 1. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Többnyire nem az ember változik hanem a körülmények. Pl akkor kapós volt de mostanra elhízott így kevésbé van lehetősége másokat is levarrni....vagy előző csajnak a szüleit nem is ismerte ám mostaninak viszont marcona apja van aki bepipulna ha megbántanák a lányát stb
2021. márc. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hiaba van az, hogy jellem. Egy tinifiu annyira osztonleny, kialakulatlan, hogy no letemre nem hiszem, okvetlenul szar alak.
2021. márc. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
40 évesen gáz,tiniként nem annyira.
2021. márc. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!