Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek tudom, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek tudom, hogy nem helyes de vágyom arra, hogy megcsaljam?

Figyelt kérdés

Házas nő vagyok és pár hete mégsem tudtam volna képzelni, hogy megcsaljam a párom.


Megismertem valakit, és vágyom rá, hogy lefeküdjek vele. Ő is benne volna csak mondtam várjuk még a szexel, de nagyon kívánom őt.


2020. okt. 2. 00:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Átgondolnám hogy mi az ami nem működik a házasságomban és hol siklott félre a dolog...
2020. okt. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Szegény férjed
2020. okt. 2. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Meg fogod bánni! Nem biztos hogy annyival jobb az új. Persze lehet a szexuális vonzalom megvan. De kevés a jó kapcsolathoz

Ha rossz a házasságod, akkor előbb le kell zárni, és utána újat kezdeni.

Mennyi ideje vagytok együtt?

2020. okt. 2. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
azt fogod megbanni ha nem fekszel le vele... a hazassagodnak valószínűleg már lőttek, legalább érezf jól magadat.
2020. okt. 2. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Nos, ez egy hirtelen szexuális vágy, úgy értelmeztem a szavaidból..

Ha nem csitul napokon belül akkor egy esélyt, egy alkalmat adj neki..

Inspiráló lehet a házasságodban. Nem kapcsolatot akarsz. Vagy teljesen tönkre is teheti. Egy új élet kezdete lehet..

2020. okt. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

ülj le a férjeddel, hogy mi a gond ami miatt így érzel

vagy ha ennyire gyenge vagy és nem bírod ki, akkor hagyd ott a férjed hadd találjon egy normális nőt magának

2020. okt. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés információt írtál a házasságodról. Van-e például gyerek, mennyi idősek vagytok, mióta vagytok együtt, stb. Ha pár hete még el sem tudtad volna képzelni a megcsalást, akkor ez talán csak egy hirtelen fellángolás lehet. Hirtelen fellángolásból pedig ne lépj félre, mert azzal tönkreteszed azt is, ami a házasságodból megmaradt...
2020. okt. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megcsaltam a férjem, mert kívántam valakit. De rossz volt. Mégpedig azért, mert szerintem mi nők azzal tudjuk igazán élvezni, akihez érzelmileg kötődünk.
2020. okt. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Még várjál. Hátha csak fellángolás, és csendesül a vágy.

Ha viszont nem múlik, akkor nincs jó megoldás. Ha lefekszel vele, talán a lelkiismereted, talán a lebukás...szóval megbánod.

Ha viszont nem fekszel le vele...akkor...lehet életed végéig bánni fogod.


...de legalább nem csaltad meg a férjed...legalább ez vigasztalhat...

:(

43n

2020. okt. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!