Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjemmel nem túl jó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemmel nem túl jó a kapcsolatom a vàlás már folyamatban.De tizenöt hónapja jöttem össze egy pasival akinek felesége van.Ez idő alatt hetente egyszer talàlkoztunk.Közben gyereke született.Vajon miért nem mondja el hogy gyereke lett?

Figyelt kérdés

2020. okt. 14. 13:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Bocs, de miért kéne elmondania? Te csak a szeretője vagy. Hobbipunci, semmi több.

A család az magánügy, nem veled osztja meg.

2020. okt. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Én sem értem, mi közöd hozzá? Nem vagy neki senkije.
2020. okt. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Attól hogy egy "ember" néha bedugja neked, még nem fogja megosztani az életét veled.



Őszintén szólva, mit vársz egy ilyentől? :D

2020. okt. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

Azért, mert tart tőle hogy kirúgod.

Szeret veled kefélni, de ezek után ha még eddig reménykedtél is tuti, hogy nem hagyja el a családját. Naná hogy fél elmondani.

2020. okt. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
Ahogy a 4-es írta. Fél, hogy szakítasz vele. Szeretőnek tart. Ami nem baj, ha neked így megfelel.
2020. okt. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%

#7

Szerintem semmi beteg nincs abban amit írt, valószínűleg tényleg így gondolkozik a "férfi" akiről a kérdés szól, a 6-os jól szemlélteti.

2020. okt. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Téged csak töcskölget. A magánéletét nem osztja meg veled.
2020. okt. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A szexuális kapcsolat megléte nem vonja magával a szoros érzelmi kapcsolat kialakításának az igényét. Ez a férfi ilyen. A Veled való viszonya csak addig terjed ameddig az ágy tart.

Nem mindegy hogyan él? Ennek akkor lenne jelentősége, ha össze akarnátok bútorozni? Ugye nem szerettél bele?

2020. okt. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem szerettem bele csak jó vele

Az elején tisztáztuk hogy egy héten egyszer találkozunk.Azért érdekel, hogy miért nem mondta a gyereket el mert ebben az esetben nincs miért kamuzni.

Viszont ő mindig érdeklődik,hogy rajta kívül voltam-e valakivel.

2020. okt. 14. 19:15
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan töröltetted a hozzászólásomat? Fáj az igazság?

Sebaj, leírom mégegyszer, hogy jobban rögzüljön a fejedben:


Te egy szerető vagy. Az egyetlen hozzáadott értéked a pasas életéhez a p1nád. Semmi több nincs benned. Szóval semmi közöd a magánéletéhez. Te csak tedd szét szépen a lábadat, és kész.


Tudod ez olyan, hogy a cégtulajdonosnak is szüksége van takarítónőre is. De nem a takarítónővel fogja megbeszélni a céget érintő fontosabb dolgokat, hanem az igazgatónővel. A takarítónőtől annyit vár, hogy súrolja tisztára a fizikai dolgokat (a te esetedbe a metafora annyit jelent, hogy súrolja beléd a fszát).

2020. okt. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!