Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit láthat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit láthat egy huszonéves fiú egy tőle tizenöt évvel idősebb nőben?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 6. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:
A nagybetűs, érett nőt.
2018. ápr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2018. ápr. 6. 23:50
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

Az anyját.

Pótmamit.

2018. ápr. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy kiteljesedett nőt.
2018. ápr. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen, sajnos a édesanyját látja benne, akiért nem kell megküzdeni, aki majd gondoskodik róla, sajnos még ne érett férfi aki küzd, áldozatot hozz...
2018. ápr. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igaz hogy az anyját látja benne.

a párom 24évesen jött össze egy 36 éves nővel hat évig éltek együtt.

Tőlem 8 évvel fiatalabb.Egyáltalán nem érzem a korkülömbséget felnőtt felelősségteljes megbízható.

Komolyabb a koránál nem tud mit kezdeni egy huszonévessel.

ja és nincs komplexusa anyukájábal teljesen mormális a viszonya.

2018. ápr. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen,így érzem én is.Nem tud felelősséget vállalni,sok mindent abbahagy,ami meghaladja a kényelmi zónáját azt lepasszolja.Nagyon szoros kaocsolatot ápol az anyjával,nővérével.Irántam érdeklődik egy 22 éves,de igyekszem elhatárolódni,távolságot tartani,azt hiszem kénytelen leszek szavak szintjén is leereszteni a földre.Nem tolakodó,de számomra felháborító és zavaró a dolog.Betegesnek tartom.Egy család legkisebb 3.gyermekéről van szó.Aki egyébként egyik barátnőm unokaöccse.Az illető bátyja is állt már kapcsolatban idősebb,elvált több gyerekes nővel és nagyon nem díjazták a kapcsolatot.

Azzal a hozzászólással nem egyezem, hogy nem kell érte megküzdeni☺attól,hogy a nő idősebb nem jelenti azt, hogy nincs meg a magához való józan esze és azt se jelenti, hogy olyan kétségbeesett, hogy akkor jöhet bárki és szívesenen szórakozna olyanokkal akiknek a nagynénje lehetne.

2018. ápr. 7. 07:35
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os hozzászóló: bizonyára vannak kivételek is 8év mégsem nem majdnem 16.Nem vagyok ellene a nem túl nagy korkülönbségnek.Ebben at esetben amit írtam úgy érzem egyértelműen anya komplexusról van szó.
2018. ápr. 7. 07:41
 9/10 anonim ***** válasza:
25 évesen jöttem össze az akkor 39 éves párommal. Ez lassan két éve volt, azóta is együtt. Bármi gond van, azt nem a korkülönbség okozza. Sosem kerestem benne anyámat. Anyámat ugyanis nem viszem ágyba, nem bízok benne bárkinél jobban és nem vele képzelem az életem. Tehát nem 'anyakomplexus'. De imádom, mikor ezzel dobálóznak meggondolatlaul, látatlanul is. Persze esetedben lehet, hogy így van, nem látok bele. De ezért nem is mondok semmit rá. Csak ne ítélkezz ilyen lekezelően. Ha nem akarsz semmit tőle, oké. Mondd meg neki. De ne nevezz normális párkapcsolatokat betegesnek, köszi.
2018. ápr. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9-es hozzászóló:az illető viselkedését neveztem betegesnek.Tévedhetek is.Egyszer egy előadáson a hátam mögött ültek a nővérével és fogták meg simogatták egymás kezét.Nekem az illető nem jönne be akkor sem ha tíz évvel idősebb lenne se.Tul fiatal férfivel nem szeretnék kapocsolatot kialakitani,mert lehet x. év múlva elgondolkodik mit keres ő egy idősebb nővel amikor lenne esélye fiatalabbaknál is.Ha a nő 50 lesz a ferfi meg 35 és elgondolkodik,hogy nincs gyereke az elég nagy gondot okozhat egy kapcsolatban.
2018. ápr. 7. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!