Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok hogyan kezdeményeztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok hogyan kezdeményeztetek a pasinál,hogy elcsábítsátok a párjától? Sikerült a szándék?

Figyelt kérdés
Esetleg pasik hogyan állt a párod és közéd egy nő aki megkapta azt amit akart téged?
2020. júl. 25. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Ez egy igen gerinctelen és csúnya húzás !


Miért nem lehet békén hagyni azt, aki kapcsolatban van ?

2020. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem kezdeményeznék. Ráadásul esélytelen, hogy egy férfinél én kezdeményezzek. Van amiben nem ismerek "újdonságot":D Olyan férfi még nem született a földre ahol én kezdeményeztem volna bármit is:DD
2020. júl. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

2+ m

Sajna elég konzervatív típus vagyok/voltam/leszek.

2020. júl. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Sehogy nem kezdeményeznék. Nem vagyok erkölcsi toprongy, szeretek a tükörbe nézni.
2020. júl. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Biztos, hogy nem kezdeményeznék. Ahhoz a férfihez, akinek tudom, hogy van barátnője, nem is tudnék úgy viszonyulni, hogy lesz köztünk valami.

Meg amúgy is, lányként nem vagyok kezdeményezős típus.

2020. júl. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedné a lelkiismeretem, hogy megpróbálkozzak vele, bármennyire tetszik valaki. Mert hiába jön össze akármi én mégis magammal kell majd éljek békében, érted...
2020. júl. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
5. vagyok, de azt hozzátenném még, hogyha elcsábítanék egy ilyen pasit, akkor utána azt is érezném, hogy mi lenne a biztosíték arra, hogy majd ha mellettem lesz, nem tenné meg ezt ugyanúgy mással.
2020. júl. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tennék ilyet. Mellesleg ha a pasi otthagyná miattam a barátnőjét, akkor engem is otthagyna egy másik nőért...
2020. júl. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

"De ne tévesszen meg a látszat.

Nem én kezdtem, levadásztak".


Elég sokaknál nem tabu, én undorítónak tartom.

2020. júl. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Elcsabitani nem lehet.. Vagy akár mással is szexelni, vagy olyan szexben van része a párja által, hogy jól tudja, egyik nő se érne a közelébe se. Ha az első eshetoseg áll fenn, elég kb rá nézned, utána megteszi ő a lépéseket.. Viszont ha nem kapsz ennyire visszajelzest szállj le róla és hagyd őket békén.

Nem n jelek el mindenkit aki ilyen, mert páromnak 5 éves kapcsolata volt az akkor féléve menyasszonyával. Le feküdtünk egymással, ralalkozgattunk. 1 hónap múlva lelépett tőle, most házasok vagyunk, gyerekkel :) és boldogok, ami sokkal fontosabb. Nem minden fekete, fehér , de ne nyomulj és tartsd tiszteletben a kapcsolatukat ha nem vevő rád.

2020. júl. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!