Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit szólnátok, ha azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha azért csalna meg téged a párod, mert "megérdemelted"? Szeret az ilyen vagy mi a szándék ebben?

Figyelt kérdés

Ja, és elvileg csak egyszeri alkalom volt és többé nem teszi meg, még akkor sem, ha megérdemelt lenne.


"Megcsaltalak egyszer, mert ilyen meg olyan voltál, de mivel megbüntettelek, ezért a karmád most megtisztult."



2020. okt. 15. 07:07
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Már írtam, hogy szakítottam.
2020. okt. 15. 09:05
 12/24 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon helyes, hogy otthagytad a p*csaba. Mit képzel magáról, ő az isten aki majd igazságot tesz? Egyes faszik elvannak szállva maguktól a semmire.
2020. okt. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

A legvégén jöttem rá, hogy egy komplett személyiségzavaros emberrel voltam együtt. (képzett terapeutához mentem tanácsért és valóban igazam lett +más hasonló helyzetű emberekkel is találkoztam)

Szóval, történtek még más hasonló dolgok is csak direkt erre akartam rákérdezni, hogy mit szólnátok egy ilyesmihez.


12# igen, sok mindenre beképzelt, amikor szó szerint semmit nem csinál az életben. Se munka, se baráti kör, se hobbi csak lányok kergetése, hogy az önbizalmát az egekben érezhesse. Nekem első kapcsolatom volt, ezért eléggé bedőltem a hazug szövegeinek, de legalább sokat tanultam ebből.

2020. okt. 15. 09:28
 14/24 anonim ***** válasza:
87%
Az ilyen ember beteg. Rádkeni a felelősséget. Jól tetted, hogy szskítottál.
2020. okt. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
83%
Hát akkorát röhögnék, hogy abba se hagynám :D és természetesen azonnal lapát.
2020. okt. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
64%
Mit tennék? Természetesen amit te. Ez az ember az alárendeltjeként tekintett rád.
2020. okt. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
ez nem óvoda, az illető aki ilyet tesz, még nem nőtt fel... Hallottam én már olyat is, hogy "te figyelj, azt pletykálták rólad, hogy a Xy-t ölelgetted, csókolgattad, mivel ez nekem rosszul esett, ezért én is terveztem hogyan csallak meg". Na ez a gyerekes hozzáállás: hall egy pletykát, a másikkal nem beszéli meg, hanem ovis módon, valóságnak vélve "ha te így akkor én úgy" módon viselkedik.
2020. okt. 18. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
78%
Megcsalás nálam a kapcsolat végét jelenti, azzal hogy ilyen hülye indokot mond csak megkönnyíti a lezárást.
2020. okt. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
82%

Meg a büdös k.u.rvaanyját.

Lépj le, találsz sokkal jobbat.

2020. nov. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 zuzuki ***** válasza:
46%
Az összes hülye,mint Baukó Éva is ide teszi fel kérdéseit. Már eleve,ha megcsalásról beszélünk.Ezek nem megcsalások,beteg emberek teljesen normális működésük.A Karma szöveg meg brutálisan szánalmas... Nézd meg a neten a nárcisztikus személyiség videót.Én párkapcsolatról akkor beszélek,ha minimum két évig együtt élek valakivel(természetesen nővel,mert férfi vagyok).Nem érdekelnek sem a bu.ik,sem azok,akik női Tapírnak képzelik magukat.
2020. nov. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!