Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Olyan nők válaszát várom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nők válaszát várom akinél előfordult hogy a férje/élettársa megcsalta, de megbocsátott neki és még együtt vannak?

Figyelt kérdés
Élettársam tavaly nyár folyamán megcsalt,anyósom hatása miatt.. szét is költöztünk egy időre de utána megbocsátottam neki es azóta el költöztünk anyósomék mellől és azóta nem vettem észre hogy gond lenne, de nálam igen. Nincs olyan nap hogy ne gondoljak arra és egyre inkább félek hogy ez az érzés mindig megmarad. Valaki akinek volt hasonló esete tudna segíteni hogyan lépett tovább?
2018. márc. 15. 07:51
1 2
 1/12 anonim válasza:
37%
Nalunk forditva tortent. En csaltam meg, egyszeruen nem is ertem, hogy nem erdekli mi tortent. O ennyivel megelegszik, hogy kiderult, nem hanytorgatja, nem latom rajta, hogy mindennap eszebe jutna. Forditott esetben en nem tudnek ugyanugy nezni ra, mint elotte
2018. márc. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Szerintem elmúlt a szerelem!
2018. márc. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyõsod hatására hogyhogy megcsalt a férjed? Pisztolyt tartott a fejéhez? Vagy hogy? Válaszolj kérlek, mert ilyet még nem hallottam....
2018. márc. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Anyós hatására... persze.

Ne is áltasd magad: ez az élettársad döntése volt. Anyós is megmaradt, legfeljebb kevesebbet látod. De ugyanúgy hatással van a fiára.

Nem pár hónappal később fog újra megcsalni. Majd ha már lenyugszol és nem koslatsz állandóan a nyomában.

2018. márc. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ugy a hatasára hogy ugye én akkor fejeztem a sulit és mikor össze költöztünk nem tudtam kézben tartani az egész házat, hirtelen zuhant rám minden és anyosom magyarázta neki hogy nem lesz belőlem semmi meg mindent nekem kell rendben tartani és szinte az egész családja ellenem beszélte ő meg nem tudott mit csinálni valószínűleg ezért.
2018. márc. 15. 10:02
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Az emberek nem a szüleik hatására csalnak kérdező. :D Azért teszik, mert kell a változatosság, vagy az otthoni konfliktusokat ezzel a módszerrel kezelik.Ebben látják a megoldást, természetesen nem gondolják végig (sokszor nincs is mivel gondolkodniuk, csak a nemi szervükkel), hogy az otthoni helyzet ezzel soha nem fog megoldódni.De azért a pillanatnyi kielégülésért, átmeneti felejtésért megteszik a közérzetükért.A lényeg nekik, a saját kielégülésük.
2018. márc. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsájtottam. Újra megcsalt. Már nem vagyunk együtt.
2018. márc. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Izabella220 ***** válasza:
100%
Szia akár ezt a kérdést ém is kiírhattam volna.Sajnos be kell látnod idővel neked is h nem lehet az ilyet elfelejteni.Én is megbocsátottam de ha ránézel már nincs meg az a plussz tisztaság benne mint aminek lennie kellene.Bennem változott meg valami.Nem volt makulátlan a kapcsolatunk de én soha nem csaltam meg.Néha félek attól h eu az érzés fog ennek végett vetni.
2018. márc. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én elhiszem, hogy ellened beszéltek, de ettől ő még nem csal meg, hanem ha elhiszi, hogy nem érsz sokat, mint társ, lecserél egy másik nőre aki anyukának jobban tetszik, mert ügyesebben szaggatja a nokedlit.

A megcsalás másról szól, nem az anyósról. Én nem tudnék megbízni benne, és úgy látom, te sem. Szakítanék.

2018. márc. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is megbocsájtottam de nekem is folyton az eszembe volt minden egyes nap. Akkor kezdtem is kiszeretni belőle főleg hogy tartotta a kapcsolatot a csajjal. Aztán mikor már nem szerettem nem is érdekelt mit csinált majd haza költöztem és egy közös ismerősünktől tudom hogy 2 évig folyamatosan csalt. Hát örülök hogy ott hagytam.
2018. márc. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!