Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akarok kapcsolatot, de minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarok kapcsolatot, de minden barátomat megcsaltam már?

Figyelt kérdés

2 hónapja szakítottam az exemmel. Eddíg 4 barátom volt összesen, de mindenkit megcsaltam. Legelőször 16 évesen volt és nem is voltam szerelmes az illetőbe csak úgy "jártunk" és kedveltük egymást, helyes volt, de nem volt nagy szerelem. Az csak ezután jött amikor 18 éves lettem. 2 éves kapcsolatom volt, de 2x megcsaltam. Az okok mindegyek, de voltak hullámvölgyeink és mindig olyankor történt amikor fasírtban voltunk kicsit. Az egyiket elmondtam majdnem egy fél évvel később a másik meg kiderült. Ezután volt még exem akiket szintén megcsaltam, de itt tudni kell, hogy nem is tudtam, hogy jelenleg akkor most mi van? Már a barátnője vagyok? Vagy még ismerkedő fázis? 4 hónap után szakított velem az egyikük, mert kiderült, hogy én akkor csaltam őt meg amikor már szerinte együtt voltunk..de egyébként nekem egy szóval sem mondta és nem is éreztette ezért nem is éreztem magam soha bűnösnek. A mostani exemmel meg szimplán csak kevés volt a szex. Heti 2 alkalom az nekem semmi! Eleinte is ennyi volt, de azthittem ez változni fog. Nekem a szex nagyon fontos egy kapcsolatban. Ha az nem jó vagy kevés vagy nem működik akkor nem jó ott valami. Szakítottam vele, de minden áron tudni akarta miért,miért? Amikor elmondtam, hogy 1) megcsaltam 2) a szex kevés, többre vágyom..akkor kiabált velem és napokig írt meg hívogatott és smst írt, hogy én tönkre tettem őt és leépítettem az önbizalmát meg ilyen hülyeségek.


Szóval...nem akarom senkinek elmondani ezt a sok f@@got ami történt velem korábban. Mert tiszta lappal akarok indítani. Korábban az exeim mind nagyon kíváncsiak voltak és mindenkinek kitálaltam, de nem volt kizáró ok hogy velem legyenek. Igazából csak annyi,hogy eddíg mindig féltékenyek és bizalmatlanok voltak a partnereim. Már a kapcsolat elején is. Pedig nálam idősebb tapasztaltabb férfiakkal voltam.


Most egyetlen sráccal beszélek aki annyira kíváncsi mindenre, hogy azt is megkérdezi mit ettem mit ittam,kivel hova megyek, mi a kedvenc kajám,filmem,zeném. Minden hülyeséget megkérdez és a magánéletem a favorit. Család,barátok kikkel vagyok és hova megyek és az ex témát nagyon feszegeti.....nem örülök neki. Ő simán (mint a korábbi exeim is) mondja hogy ezzel a nővel ennyi ideig és ezért szakítottak. (Mindig a nő volt a hibás..aha..na mind1) azt mondta amúgy hogy addíg amíg nem mesélek neki el mindent nem akar tőlem 4dik randit. 😔


Megváltoztam már és normális kapcsolatot szeretnék végre ahol szeretet,bizalom,őszínteség van. De az exeimről nincs erőm beszélni, mert akkor esélytelennek tartom, hogy a közeljövőben legyen bárkim.


Mit tanácsolnátok? Neten beszélgetek pár emberrel még..ott is..kérdéses ez..de velük még nem találkozok egyenlőre.


N 25 leszek decemberben. 😊


2020. okt. 29. 06:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
30%
Akarj engem. Nős vagyok.
2020. okt. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%

Megváltoztam már és normális kapcsolatot szeretnék végre ahol szeretet,bizalom,őszínteség van.

Ja persze mert ez igy megy... Az egy dolog h valakit nem szeretsz es osszejossz vele... Az egy másik h mar nek szereted, megesik de a megcsalas meg mindig egy utolao undorító dolog. Es h neked ez semmit nem jelent megmutatja h milyen ember is vagy... had ne mondjam h milyen. Es erre nem kifogas a korod vagy a szexualis etvagyad v potencialod. A mostani fiu kisse tulsagosan is ragados ezt hamar megfogod unni es megint felre fogsz menni.

2020. okt. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%

Lehet, hogy én vagyok túl maradi, de ismerkedős fázisban sem fekszünk le senkivel az én világomban. Mert párhuzamosan nem ismerkedem kettővel.

Akkor sem, amikor hullámvölgyben van a kapcsolat.

2020. okt. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
18%
Cuckold fétises pasi kellene neked. Fiatalok közt is van ilyen.
2020. okt. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy változtál meg. Aki ribi, az is marad. Sajnálom szegény srácot, ráadásul még hazudni is fogsz neki.
2020. okt. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%

Kapcsolatot akarsz, de minek is? Nem tudsz kommunikálni és egyből menekülsz az első rossz dolognál valakihez, ehhez csak gratulálni tudok. A megcsalásra sosincs jó indok, az a gyenge emberek eszköze. Mi lett volna, ha odaállsz XY elé, hogy neked más igényed van és megbeszélitek, ha meg nem megy, szakítasz? :D Nekem valahogy ez lenne az evidens...

Pont emiatt nem fogsz megváltozni, mert nem akarsz küzdeni. Jön valami és csak rohansz.. Ezt jól mutatja, hogy nem csak egy botlásod van, hanem sorozatos és meg sem bántad, plusz máris hazudozni akarsz. Gyenge ember vagy. Kapcsolat helyett inkább fejleszd magad, mert így csak tönkreteszel másokat tényleg!

2020. okt. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
Engem igenis érdekelnének az okok
2020. okt. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%
Retek ribnc vagy. Sose változol meg, exem is ugyan ilyen. Mindig másik faszra ugrik at és addig vár (Nem dobja az aktuális pasiját) amíg be nem biztosítja magát a másiknál. Remélem leszel egyszer baromi szerelmes és szarrá fognak csalni a hátad mögött.
2020. okt. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
16%

És akkor mi van? Én is.. sose derült ki :) amiről nem tud az nem fáj

N

2020. okt. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
73%
Az a baja az embereknek, hogy nekik minden járna de adni nem tudnak semmit. Neked bizalom meg szeretet járna de te csalnád, hazudnál. Próbáld bekategorizálni magad. Nem vagy egy hűséges típus. A nem hűséges kapcsolatok alkalmi, szexen alapuló, érzelem mentes kapcsolatok. Ne tedd tönkre az életét, ne okozz neki törést, hiszen látható, hogy nem bírsz a seggeddel. Ez nem baj. Egyszerűen csak lásd be és ne menj bele olyanokba, int kapcsolat, házasság, gyerek. Nem neked való, ne tegyél tönkre életeket.
2020. okt. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!