Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Három éve vagyunk együtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három éve vagyunk együtt, nincs szex, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A párommal 3 éve vagyunk együtt, ő 22, én 18 éves vagyok. Nagyon elkeserítő, hogy még milyen fiatalok vagyunk és ennyire eltűnt a szex. Az elején nagyon jó volt minden, napi háromszor is lefeküdtünk, ez az első évben végig így volt. Aztán elkezdtem fogamzásgátló tablettát szedni és egy fél év után azt éreztem, hogy már nem kívánom annyira a párom. Voltak hullámvölgyek, amikor én akartam nagyon, de ő nem, mert sokat vitáztunk, aztán fordítva. Most egy ideje én érzem azt, hogy nem igazán vágyom rá. Lányok, a fogamzásgátló nálatok is ennyire betett? Fiúk, mi lett egy ilyen kapcsolat vége? Mert egyébként megvagyunk, pont tegnap beszéltük meg, hogy ettől függetlenül nagyon jól érezzük magunkat egymással, csak engem mégis zavar, hogy fiatalok vagyunk, szeretjük egymást, és mégis 0 gyakran a libidom. :( Most ünnepeltük az évfordulónkat, elutaztunk pár napra, direkt olyan szállást vettünk ki ami olyan, mint egy otthon. Most akarunk majd összeköltözni, a szálláson olyan is volt, mintha együtt élnénk és ott minden rendben is volt, folyamatosan lefeküdtünk, úgy, mint régen. Ti hogy oldjátok meg, hogy a sima hétköznapokon, munka, egyetem után is egy régóta tartó kapcsolatban megmaradjon a szex?

2020. okt. 19. 07:45
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
70%
Ilyen fiatalon elég nagy gáz lehet ha nem megy
2020. okt. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim válasza:
86%

Szerintem időt kell egymásra szánni

Menjetek randizni több kettes program próbáljatok ki a szexben új dolgokat hátha felélénkiti a szexualis kapcsolatot

Probaljatok a munkat sulit otthon félretenni es a kapcsolatot az intimitást előtérbe

Egy jó masszázs egy nehéz nap után egy jó inditás szerintem

2020. okt. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
28%
Ha három év után nincs szex, akkor ott valami nincs rendben. Ezek szerint nem kívánjátok egymást testileg olyan szinten, mint ahogy kellene.
2020. okt. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Másodiknak köszi, az biztos, hogy többet kellene kettesben 'eljárkálnunk'.


Ő kíván egyébként, mindig jelzi, meg szépeket mond, egyszerűen én nem tudom rávenni magam a kezdeményezésre. Sokszor csak említi, hogy jó lenne, vagy csak odarakja a kezem, értitek, de ettől nekem nem jön meg a kedvem. :/ Meg hát 2 éve katona, ez is elég sokszor stresszel, sosem lehet tudni, hogy mi lesz holnap.

2020. okt. 19. 08:07
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük hozzá, hogy a fogamzásgátló nagyban hozzájárulhat ahhoz, hogy ne legyen libidód.
2020. okt. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is hasonló a helyzet, mi egy éve vagyunk együtt. Én letettem a tablettát, de ennyi nem volt elég. Rajottem, hogy nálam lelki probléma is szerepet játszott.

Szerintem fontos, hogy erről beszéljetek, mondd neki, hogy ez téged mennyire zavar. Könnyebb neki, megértőbb, ha tudja, hogy mi áll a háttérben, főleg akkor ha látja hogy ez neked is rossz.

A tabletta helyett mi óvszert használunk, páromat nem zavarja szerencsére. Való igaz, hogy így másabb érzés, de nekünk nem okoz gondot.

A helyszín változás szerintem ideiglenes megoldás lenne a libidónak. Hiszen ahogy ott is megszokjátok a környezetet, a folytonos együttlétet, vissza áll a gond.

Javaslom, hogy beszéljetek erről minél többet, de ha tényleg csak a tabletta az oka, akkor egyszerűen le kell tenni.

2020. okt. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Kb ugyan ez volt velem is amikor fogamzásgátlót szedtem.

Én is leálltam vele inkább és azóta a libidóm is helyreállt.

2020. okt. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Fogamzásgátló simán okozhatja ezt sajnos. Libidó elvesztése, szárazság, hangulatingadozások...stb

Lehet érdemes lenne tabit váltani, vagy teljesen letenni és máshogy védekezni, ha a szervezetednek nem jó.

2020. okt. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
19%
Nincs varázsszer. Nem beszélni kell a szexről, hanem csinálni. Másképp nem megy. Kereshetsz kifogásokat (tabletta, stressz, kutyafüle), de azzal nem lesz jobb a szexuális életed. Egyszerűen csak kezdj el közeledni a párodhoz. Vagy legalább fogadd a kezdeményezést. Ha meg annyira undorodsz tőle, hogy simogatni sincs kedved meg csókolózni sem akarsz vele, akkor inkább szakíts.
2020. okt. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Ő semmiképp nem szeretné az óvszert újra, azt mondja inkább maradjon így minden, mint most, minthogy óvszerrel kelljen együtt lennünk. Váltani szeretnék gyógyszert mindenképp, csak félek, hogy valami látszólagos mellékhatása is lesz, sok barátnőm pl rengeteget hízott tőle. Nekem ez az egy bajom van, ami igazából értelmetlenné teszi a szedését, de legalább más nincs.. :D de ki fogok próbálni másikat, köszönöm!


Utolsó: szó sincs arról, hogy bármitől is undorodnék, folyamatosan bújok a páromhoz, megcsókolom. Egyszerűen szexelni nincs kedvem. Nem azt mondom, hogy nem szoktunk, heti 1 mindig van, ezentúl azért figyelembe veszem, hogy ő szeretné, szóval csinálok ezt-azt, csak nem elég gyakran.

2020. okt. 19. 09:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!