Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek melyik nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik nagyon aljasság?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasni, hogy a férfiak milyen szemetek, mert félrelépnek ha otthon nincs szex. De mi véleményetek azokról a nőkről, akikben megbízik a pasi, hogy rendesen szedi a fogamzásgátlót, viszont a nő sunyi módon mégsem szedi, hogy magához láncolja ezzel az illetőt?

Az én esetem is ilyen, hogy bíztam benne, ráadásul meg is volt beszélve, hogy csak a következő évben vállalunk gyereket, mikor elvégzi a tanfolyamot amire jár, ezután lett is volna munkahelye egy oviban. Mindez a válság idején volt, amikor azért a munkahely igencsak létkérdésnek számított.

Nőket nem is értem, hogy gondolják ezt, mert volt akinek elpanaszoltam, és majdnem úgy jött le, hogy még helyeselte is, hogy így átvertek.

Sajnálatos az is, hogy a férfiakat a törvény egyáltalán nem védi az ilyen átverésekkel szemben, mert ha nem is akartuk a gyereket, onnantól fizethetjük a gyerektartást.

Persze ezek után nem tudtam megbízni benne, és a szülés után pár évvel szét is mentünk.

A megcsalás és a férfi bizalmának ilyen formán történő visszaélése is tisztességtelen, de szerintetek melyik a durvább?



2019. nov. 18. 11:46
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
72%
Hallottál már az óvszerről barátom?
2019. nov. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
78%
Akkor húz gumit. Ha én valóban nem akarok gyereket, akkor gondoskodok róla, hogy ne is legyen. Persze neked kényelmesebb gimi nélkül. Másrészt tabletta mellett is teherbe lehet esni. Elég egy kis gyomorrontás pl.
2019. nov. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
88%
Sose menj esőbe, köpönyeg nélkül.
2019. nov. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
87%

A megcsalás.

A nemkívánt terhesség ellen könnyebb védekezni, és mindketten tehetnek ellene.

Az a te bajod, hogy neked kényelmesebb gumi nélkül, ezért átadod a felelősséget is a nőnek.

Másrészt felnőtt ember legyen azzal tisztában, hogy 100% biztos fogamzásgátlás nincs. Akkor is becsúszhat a gyerek, ha a nőd minden este a tenyeredről nyalja fel a fogamzásgátlót.

Amelyik kapcsolatot tönkretesz, ha egy évvel korábban jön a gyerek, az már eleve halálra volt ítélve.

2019. nov. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
89%

A megcsalást sokszor lehetetlen kivédeni. És rettenetesen megalázó.


Az, hogy te is hisztikézel a gumira, mint a tapló férfiak 70%-a... Nos, a gyereken kívül, aki itt csak eszköz, nem tudok senki mást sajnálni. Mindenkinek a saját feladata védekezni és gondoskodni magáról. Ennyiből hiv+ is lehetnél, nem csak apa. :))))

2019. nov. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
86%
És az milyen aljasság, mikor megbeszlelik a babát, majd a férfi lelép, mert meggondolja magát? Arra milyen törvényt hozzanak?
2019. nov. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Látom nem értitek a lényeget! Azzal nem lett volna bajom ha esetleg gyógyszer mellett lesz terhes, viszont azt nem tudom elfogadni, hogy hónapokig a képembe hazudott mikor tervezgettük a dolgainkat! Ez olyan mintha ő is megcsalt volna. Ráadásul tudta jól, hogy mennyire megvetem mikor egy nő ilyent tesz, mert az egyik volt kollégámat is így akarta megfogni a barátnője, és ezt a sztorit nem is egyszer elmeséltem neki anno.
2019. nov. 18. 12:00
 8/35 anonim ***** válasza:
78%
Ha annyira nagy terveid voltak, hogy egy esetleges baba tönkrevághatta az egészet, akkor nem gondolod, hogy védekezni kellett volna? Ennyi ésszel szabadlábon...
2019. nov. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Látom, hogy a kommentelők nagyrésze ugyancsak nő aki nem érti ezt! Gazdaságiválság tudjátok mit jelent egyáltalán? Neki nem is volt munkahelye, az enyém is épp, hogy megmaradt. Lakáshitel ott volt a nyakunkban, meg a felújításra váró lakás. A fogamzásgátlóról meg ő döntött még a kapcsolatunk elején. Vagyis védekeztünk, csak ő önhatalmúlag döntött úgy, hogy nem szedi. Mikor meg kérdeztem, hogy miért nem szedt úgy fél éve, akkor egy "nem tudommal" lezárta.
2019. nov. 18. 12:10
 10/35 anonim ***** válasza:
83%

A jogalkotó nem a férfit vagy a nőt védi, hanem a gyerek érdekeit, aki nem tehet róla, nem befolyásolhatta hogy akarta-e hogy megfoganjon vagy sem. Viszont ha már megszületett akkor gondoskodni kell róla - a férfi meg vagy neveli, vagy fizet.

Egyébként meg ahogy fent írták - húzz óvszert, gondolom senki nem tartott pisztolyt a fejedhez szex közben márpedig gumi nélkül csináld.

2019. nov. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!