Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mik a jelei ha a menyasszonyom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei ha a menyasszonyom viszonyt folytat a főnökével?

Figyelt kérdés

A srác mindig zavarban van ha találkozunk, ezért fogtam gyanút! Sok túlóra (sokszor elmegyek elé, így ez nem feltétlenül kamu), külföldi céges kiruccanások (ilyenkor sokan mennek, az egész cég és valóban ott vannak, nem kamu). De mégis van egy rossz érzésem. Egy magabiztos főnök, aki nagydumás, a nők kedvence, úgy zavarban van előttem ... Most vagy valójában meleg vagy titkolnak valamit.

Hogyan deríthetem ki az igazat?


2019. jún. 23. 13:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
1%
Ha megcsalnak, az csak a te hibád, mert te nem vagy elég ezekszeirnt.
2019. jún. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha netán tényleg van valami akkor miért a főnökével szemben van rossz érzésed,miért nem a menyasszonyoddal szemben?
2019. jún. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
#1 Ezt csak ostoba, gerinctelen, megcsaló emberek állítják. Legalább lenne annyi vér az ilyen pucájában, hogy nem a megcsalt félre hárít... de nem, az sem pálya.
2019. jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
8%
Vegyél vissza hármas. Mi vagy te, valami erkölccsősz? Én nem mondom hogy nem ítélem el, valóban helyesebb inkább bontani mint megcsalni a másikat, de valami oka mindig van az ilyennek. Nem túl sokan vannak akik kényszeres félrelépők minden ok nélkül.
2019. jún. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

#4


"Ok" mindig van a félredugásra, és az elsősorban az illető jellemében keresendő.

2019. jún. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

Most lehet, hogy naivnak gondolsz, de ezekből én még nem következtetnék megcsalásra. Mellesleg nem a főnököt kellene elővenni, hanem a menyasszonyodat. Már ha vannak rajta is jelek, hogy nem szeret már téged.

Az, hogy zavarban van a pali, nem jelent semmit.

A sok túlóra ma már szinte minden munkahelyen van, az a fura, ha nincs.

A céges külföldi utakon nemcsak kefélhet az ember tudtad?

A magabiztos, nagydumás ember nem biztos, hogy minden nőt meg akar dugni.

A jóisten irgalmazzon a betegesen féltékeny férfiaktól, akik még a házipókra is gyanakodnak, ha az asszonnyal egy légtérben van egyedül...

Persze az is lehet, hogy megcsal, benne van a pakliban, mint minden párnál.

2019. jún. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%
Nem lehet, hogy inkább féltékeny vagy a főnökre, mert ő sikeres, menő, és többet van a csajod mellett?
2019. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Tapasztalataim szerint aki felteszi ezt a kérdést, az esetek döntő többségében meg van csalva. Ha nem így lenne, eszébe sem jutna kételkedni a párja hűségében.
2019. jún. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én szóltam..

Üdv: a megérzésed

:)

2019. jún. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azt nézném meg, hogy a menyasszonyod hogyan viselkedik? Eleget szexeltek? Kíván? Dugdossa a telefonját? Meg hasonlók.


30n

2019. jún. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!