Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mik a jelei hogy megcsalnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei hogy megcsalnak? Akikkel már megtörtént kérem ázok írják le. Érdekel a történetetek és hogy hogyan buktak le

Figyelt kérdés
2019. máj. 2. 22:51
 1/5 AnonimAthlet ***** válasza:
100%
Elzárkózott előlem, minden apró szarért veszekedett... Én meg túl hiszékeny voltam... Túl sokat lógott a telefonján, és egyik éjszaka lefekvés előtt szorongatta a telefonját... Besokalltam elvettem a telefonját és kb minden benne volt... Igaz nem feküdt le senkivel... Hanem csak beszélgetett erotikus dolgokról... De ha akkor nem borulok ki akkor simán megcsalt volna... De szó szó a telefon...
2019. máj. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bence_ ***** válasza:
91%

Feszült, ideges, folyton veszekszik.

Rosszul érzi magát és keresi az okokat, hogy miért is jó a megcsalás.

2019. máj. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Érdekel hogy a férfiakon hogyan látszik meg, nem a nőkön
2019. máj. 2. 23:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy negatív lesz, kerül, sumákol, titkolózik, vagy kompenzál, túlzottan kedves, szex sem marad ki. A lényeg, hogy valamilyen irányban megváltozik a hozzád való viszonyulása, szokásai, viselkedése, bár legtöbbször negatív irányba szokott.
2019. máj. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
97%
Exemnél ezek a jelek voltak, bár tagadott mindent még a lebukása után is: elzárkózott előlem, bármit csináltam nem volt jó, idegesítette. Állandóan a telefonon lógott, vagy a laptopon. Előtte nyugodtan ott hagyta a laptopot pl. ha kiment wcre, de aztán elkezdett kijelentkezni a facebookról akkor is ha csak kiment egy pohár vízért. Sőt előtte pl. ha kapott üzenetet és csak a pittyenést hallotta akkor megkért, hogy nézzem meg ki írt és mit akar. Egyszer volt olyan, hogy mellettem feküdt, laptopozott, de közben a telefont is nyomkodta de mindig csak akkor, ha ugyan az az ablak villant fel, hogy üzenete érkezett. Akkor döntöttem el, hogy belenézek a telefonjába. Igen ám, de közben lekódolta, pedig előtte nem volt rajta semmi ilyen. Hát kifigyeltem a kódot, megvártam míg elalszik, elvettem a telefonját, bezárkóztam a wcbe, és elolvastam mindent. Konkrétan nem csalt meg, de mondhatni hogy ismerkedett egy lánnyal akinek egyébként szintén volt párkapcsolata. Na szóval, én minden voltam, csak jó nem, elhordott minden rossznak, meg hogy bár csak nem én lennék a barátnője hanem ő, jelzem bármikor megkérdeztem mi a baja, nem mondta el, állította minden rendben van és rémeket látok, mert szeret, stb. Mikor kb. szóról szóra felidéztem, miket írt, tagadta :D Akkor vallotta be mikor mondtam, hogy írni fogok a csaj pasijának, hogy hülyére van véve, akkor mondta hogy hát igen de mit képzelek én hogy keverem a sz-rt meg hogy belenéztem a telefonjába... végül megbeszéltük a dolgot de a bizalmam nem jött helyre soha vele szemben, és kb. másfél évvel később szakítottunk.
2019. máj. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!