Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire érez bűntudatot, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érez bűntudatot, aki tudatosan részt vesz a megcsalásban, hogy egy szerető legyen, ezzel összetörve a másik ember hűséges szívét?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy pár, ahol a férfi félrelép egy nővel. Ez a nő tudja, hogy egy szeretőt játszik és mégis lefekszik a férfival.

2020. nov. 9. 21:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én azért nem éreztem, mert az ex szeretőm élettársa is szeretőként kezdte. Én hozzá képest becsületesnek érzem magam. Megbeszéltük tiszteletben tartjuk egymás életét. Szerelem volt. Én elfogadtam, hogy neki van egy gyereke és nagy a vagyon,ezért nem akar kilépni. Én is házas vagyok de kiléptem volna miatta. A párjával, mint mondta lebuktak, a gyerek véletlenül lett, ő már nem akart. Az előző házasságából való -már felnőtt -gyerekeivel semmilyen kapcsolatot nem ápol. (mert azok rosszak.) A pasi (utólag gondolom) azért kezdett velem mert elképesztő elvárásai vannak az élettársának, amit ő makulátlanul teljesít. Ezért kellettem én egó növelőnek. Lehet ha nem tudok meg ennyi mindent asszonykáról még lett is volna bűntudatom. Így nincs. Az a sok "véletlen" ahogy ez az asszony irányítja az életüket. Mielőtt még megkapnám, hogy irigy vagyok. Nem. Nagy szerelem volt de elmúlt. Én elváltam. Úgy érzem megtaláltam azt a független férfit akit kerestem. Azt megtanultam soha többet nem leszek szerető, második, pótlék, egy irányított férfi egó növelője.
2021. márc. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
49%
Általában abból lesz szerető aki nem túl boldog az életében, és próbál minden kis maradékot felfalni ami marad. A párkapcsolatok világában mondhatni ők a dögevők. Amiért egy egészségesebb nő megharcolt azt egy másik kilesi és lopkod a zsákmányból...
2021. márc. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!