Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan bizonyosodjak meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyosodjak meg róla, hogy pr*stihoz jár -e?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy időközönként a párom a rosszlanyokat nézegeti. Kérdőre vontam, elmondta, hogy nézte, és egyiket, mikor nagyon rosszban voltunk fel is hívta, de a nő nem vette fel.

Azt mondta, hogy nem volt és nem is jár, csak akkor egyszer volt ez a hívás.


2020. nov. 10. 21:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%
És mi van ha igazat mondott?
2020. nov. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
A szándék megvolt, lehet hogy meg is tette.Ha ügyes akkor soha nem veszel észre 1-2 alkalmat.
2020. nov. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Megnézed a hívott számok listáját, az ismeretlenekre rákeresel rosszlányokon.
2020. nov. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
nem tudok bízni benne :/ Megnéztem ezelőtt a híváslistáját... semmit nem találtam igazából.
2020. nov. 10. 21:42
 5/25 anonim ***** válasza:
95%
Egy részletes telefonszámlát kérj ki, nyilván törölt mindent.
2020. nov. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%
Hej de nyomozgatunk...
2020. nov. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
58%
A férfiaknak fizikalis igényük a sex. Ha nem adod meg neki akkor félrelép, es örülhet az ember ha csak prostihoz megy, nem közbe viszonyt is alakit. Én a helyedbe ezt igy hagynám, aztàn gondoskodnék felőle, hogy ne legyen igénye prostihoz jàrni. Mert ha már megtörtént, úgy is mindegy, meg azbis lehet, hogy igazat mondott.
2020. nov. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Le kértem a részletest is. Nem találtam rajta semmit. 😏
2020. nov. 11. 09:57
 9/25 BeefEater ***** válasza:
75%
Kiváncsi lennék, hogy ő mit szólna ha megtudná, hogy lekérted a híváslistáját.
2020. nov. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
BeefEater, képzeld tud róla! Mi az hogy mit szól hozzà? Na nehogy már egy ilyen esetben még ő lenne felháborodva!!! Meg volt az okom rá, miért kérem le. Sz@rtam rá hogy mit fog szólni képzeld!
2020. nov. 11. 14:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!