Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te érezted az első pillanattól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te érezted az első pillanattól fogva, hogy Ő az igazi vagy csak idővel bizonyosodtál meg róla?

Figyelt kérdés

2018. máj. 10. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszek ebben az igazi dologban, viszont első pillanattól kezdve tudtam, hogy vele akarok lenni.
2018. máj. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt a nagy Ő dolgot én sem szeretem. Az eddigi kapcsolataimban viszont mindig éreztem (már a legelején, akár első találkozáskor), hogy közöm lesz hozzá, nem is akármilyen szinten.
2018. máj. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igazi, nem igazi. A lényeg, első negyedóra beszélgetésnél már forrt a levegő körülöttünk. Tudtam, minden kép kell nekem. Jó volt a megérzés. Több tíz éve együtt.
2018. máj. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Végülis az is valami, ha megérzed, hogy itt több lesz a dologból.:)
2018. máj. 10. 21:26
 5/10 A kérdező kommentje:
Juj de jó ilyet olvasni #3!:)
2018. máj. 10. 21:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszek ilyenekben. Nyilván érzékeltem, hogy nagyon könnyen egy hullámhosszra kerültünk, működött a kémia köztünk, gördulékeny volt a kommhnikáció stb... de ennyiből akkor nagyon sok Ő létezhet.
2018. máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Első pillanatban nem tápláltam iránta érzelmeket, csupán barátok voltunk. Vonzalom nálam kicsit később alakult ki, de azóta is piszkosul odáig vagyok érte.
2018. máj. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

# 2/

Azt hittem csak én vagyok így ezzel... :)


Bár eddig egy párom volt, de éreztem az első találkozásnál, hogy ez most különös, pedig akkor még nem is tudtam, hogy tetszik-e vagy miért van ez..


Pár hónapja is volt ilyen érzésem, de vele mondjuk nem lehet semmi, párja is van. Mégis ugyanúgy belém égett az első talákozás képe, és egy hangulat, mint akkor.


Persze a jövőt senki nem tudja, de itt erre nem sok esély van. :D Ezek a képek most is előttem vannak.


U.I. "igazi" meg nem létezik. Együtt alakulnak az emberek egymás igazijává- ha szerencsések.

2018. máj. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 :) Ritkán történik ilyen, de akkor annál nagyobb erővel bír. (#2)
2018. máj. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Voltak már pillanatok az életemben (legalább 3), mikor először láttam meg valakit és egyből éreztem, hogy ő az igazi. Az elsővel csak párszor láttuk egymást random az utcán, aztán soha többé, de még így is évekig tartott túljutni rajta. A második is plátói maradt, hamar kihűlt, de a mai napig különleges számomra. A harmadik pedig most volt nemrégen, mikor először láttam az első gondolatom az volt, hogy ő lesz a párom, pedig csak elsétáltunk egymás mellett az utcán egy éjszaka. Aztán pár hónappal később találkoztunk újra érdekes szerepekben (edző-edzett), először nagyon érdekelt, aztán beleszerettem. De végül semmi nem lett belőle, és eldöntöttem, hogy többé nem találkozom vele, és most éppen próbálok rajta túljutni.

Szóval van olyan, hogy valakiről azt érzed, és több emberről is érezheted, de ez még nem garantálja, hogy lesz is belőle valami. Fontosabb az, hogy egy összesikerült kapcsolat hogy működik és meddig tart, ez az igazi/nem igazi, Nagy Ő stb csak felesleges, túlcicomázott címkék.

2018. máj. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!