Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan bizonyosodjak meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyosodjak meg róla, hogy pr*stihoz jár -e?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy időközönként a párom a rosszlanyokat nézegeti. Kérdőre vontam, elmondta, hogy nézte, és egyiket, mikor nagyon rosszban voltunk fel is hívta, de a nő nem vette fel.

Azt mondta, hogy nem volt és nem is jár, csak akkor egyszer volt ez a hívás.


2020. nov. 10. 21:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak lőttek.
2020. nov. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
9%
Remélem megszabadul tőled.
2020. nov. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van kérdező!

Én se tudnék a helyedbe bízni benne. Így, hogy lekerted a részletes hivasokat én nem hinném, hogy megcsalt volna. De légy résen, ugyanis a szándék megvolt benne.

N

2020. nov. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Itasd le a párodat, és faggasd ki akkor a részeg ember mindig igazat mondd.

Ez tutti módszer.

2020. nov. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%

#10 "BeefEater, képzeld tud róla! Mi az hogy mit szól hozzà? Na nehogy már egy ilyen esetben még ő lenne felháborodva!!! Meg volt az okom rá, miért kérem le. Sz@rtam rá hogy mit fog szólni képzeld!"


Ez nem pálya. :D Ilyen nővel soha semmit.

2020. nov. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Tudod mi a nem pálya? Az, hogy mindig az van felháborodva aki át b@ssza a másikat tudod? Miért az a hülye aki rá jön a hazugságra? Minek turkál? Igazad van, nézzen a végtelenségig hülyének! Kívánom neked szívből hogy legyen rèszed hasonlóakban, csaljanak meg és amikor rá jössz akkor te leszel a hülye, mert minek jöttél rá! Jó nagy ökör lehetsz!
2020. nov. 13. 16:08
 17/25 anonim ***** válasza:
23%
#16 Csaltak már meg, én is csaltam meg már mást. Pontosan tudom hogyan működnek a gyerekes játékaid. Ahogyan most viselkedsz az méltatlan egy felnőtt emberhez.
2020. nov. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
73%

17.

Te se vagy normális

2020. nov. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
#18 Miért? Ha már ennyire egyértelmű, akkor áruld már el nekem is, had tanuljak belőle.
2020. nov. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Hàt nem vagy normális az biztos!

Egy felnőtt ember úgy viselkedik, hogy hagyja a párját k**hoz járni? Neked van gyerek eszed, bár egy gyereknek is több van!

2020. nov. 13. 17:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!