Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért vagyok annyira totál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok annyira totál kiéhezett szexuálisan?

Figyelt kérdés

Én nem akarom megcsalni a párom de már a munkam elvégzése is nehéz mert annyira mason se jár az eszem mint az a pasi.


Bantast nem kérek de hogy verjem ki a fejemből


2020. nov. 18. 14:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Sajnos, ha férfi lennél, itt már 100 válaszoló féregnek írna le.

Így Istennő lesz belőled!

Pedig..... Nem vagy rendesen megdugva.

2020. nov. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Dehogyis.

Tudom,hogy ez nincs rendben.

2020. nov. 18. 15:25
 13/26 anonim ***** válasza:

#7 "Normál esetben - mindkét nem - nem áradozik harmadik személyről senki aki szerelmes."

Ez szimplán nem igaz. Az emberek egy része tökéletesen monogám lelkialkat (náluk így van), egy része pedig nem (azaz időnként akkor is beférkőzik harmadik személy a gondolatai közé, ha szuperül mennek a dolgok a kapcsolatában).

2020. nov. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

13.


Akkor az ilyen ember ne éljen kapcsolatban vagy előre közölje, hogy ez nyitott kapcsolat lesz. Keressen olyat aki szintén ilyen. A baj az amikor egy ilyen személy összejön egy monogámmal aztán vagy szenved, vagy csalja akivel akarja az meg vágjon hozzá jópofát.

2020. nov. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
En is azt gondolom, hogy messzire kerulni kell az ilyen fellangolo es labilis embereket. Amikor mar ugy gondolkozik magarol valaki, hogy nem tudom meddig birom meg, az mar az osztonallatok szintje. Ki akar egy onmagat korlatozni nem tudo, elvileg felnott emberrel elni? Ugyanez, amikor ugy szamol be a megcsalasrol, hogy veletlenul megtortent, meg nem tudja mi tortent, de mar agyban voltak. Az ilyen csak biologiailag felnott.
2020. nov. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Nem kell álszenteskedni ki az aki gondolati szinten sem gondol vagy néz rá másra soha az eletben ?
2020. nov. 18. 16:07
 17/26 anonim ***** válasza:

#14 "Akkor az ilyen ember ne éljen kapcsolatban vagy előre közölje, hogy ez nyitott kapcsolat lesz. Keressen olyat aki szintén ilyen. A baj az amikor egy ilyen személy összejön egy monogámmal aztán vagy szenved, vagy csalja akivel akarja az meg vágjon hozzá jópofát."

Gyanítom, hogy te full monogám lelkiberendezésű vagy, ezért képzeled el ilyen sarkosnak a dolgot.

A magunkfajta számára sem a "megcsalás" és a "szenvedés" a két lehetséges forgatókönyv monogám párkapcsolatban (ami mellesleg számomra is az egyetlen életképes párkapcsolati forma, egy nyitott kapcsolathoz szerintem emberfeletti érzelmi készségek szükségesek). A többségünk szépen lerendezi sűrűbb-ritkább fantáziálással, ahogy a #2-es válaszomban is írtam. Ha így sem sikerül kiverni valakit a gondolataid közül, akkor vagy nagyon hiányzik valami a kapcsolatodból, vagy beleszerettél valaki másba (de ezek már monogám beállítottságú emberrel is megeshetnek).

2020. nov. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben vagyok, nagyon vonz egy férfi testileg. annyival másabb, hogy ha úgy alakulna én tutira tudnám állni, ne legyen semmi. Mert egy irtózatosan jó szex sem ér annyit, hogy a páromat megbántsan, megalázzam ezzel.Hiaba tőle nem kapok úgy intimitás mt, de attól még szeretem. A vágy meg majd elmulik.
2020. nov. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Én is ebben bízok hogy elmúlik ...
2020. nov. 18. 21:57
 20/26 anonim ***** válasza:
Kíváncsiságból kérdezem, nem hiányzik valami a kapcsolatotokból?
2020. nov. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!