Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elhagyott, megcsalt feleségek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott, megcsalt feleségek és anyák! Ki hogyan és mennyi idő múlva tette túl magát azon, hogy elhagyták egy másik nőért?

Figyelt kérdés
2020. nov. 25. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Soha nem esnék abba a hibába, hogy anya legyek és egyedül maradjak egy kis kötsög gyerekkel. Elvált idősebb pasim van, aki a fenekemet is kinyalja, annyira odavan értem hosszú évek óta. Engem még sohase hagytak el.
2020. nov. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
úgy hogy beláttam, azért kerültem iylen helyzetbe, mármint hogy fájjon, mert alapvetően hibás feltételezésem volt az emberi és főleg férfi-nő kapcsolatokról. Mert egy nőt egész életében úgy nevelnek, vagy úgy szocializálódik, hogy a férfiak véleménye számít. Tudtuk mikor fiatalok voltunk hogy az idősebb nőket sokszor cserélik fiatalabbra, hogy sok férfi a farka után megy, de valahogy nem vettük komolyan, mert mi is fiatalok voltunk. Azt gondoltuk, mi leszünk a szerencsés kivételek és a szerelem örökké tart és hogy mindig tisztességesnek kell lenni, mert ha magunk érdeke után megyünk, ha fűvel fával összefekszünk, akkor a férfiak majd megvetnek érte és nem kellünk senkinek. Azt reméltük, ha jó feleségek, jó anyák vagyunk, hűségesek, akkor majd elnyerjük méltó jutalmunkat, tiszteletet, becsületet, szerelmet és odaadást egy férfi részéről. Aztán felébredünk de csak miután már mi is abba a helyeztbe kerülünk, hogy idősebbek leszünk, lecseréltek, elhagytak, oylanok lettünk, akik gyerekkel idősen már értéktelenek a férfi nem szemében, pedig egész végig csak az ő kívánságaikat lestük. Kiderül hogy kár volt vesztegetni az időnket arra hogy jók legyünk, kár volt adni a véleményükre, mert nekik semmit sem jeletünk, csak testet, kiszolgálást, meg hogy legyen kibe belerúgni. De ne feledd, a természetben minden élőlény alkalmazkodik. Te is találd meg azt az utat, ahol túlélsz és írd újra azt a szabályt, amit beléd neveltek. Most már tudod, hogy nem éri meg önfeláldozónak lenni, de nem szabad rossznak se lenni, mert azzal a saját lekünknek ártunk. Most lehetőséged van újra felfedezni magad és a kapcsolatokat, amikben végre te is számítasz.
2020. nov. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Átgondoltam, hogy ez az alak nem kell, sose tudnék bízni benne. Vigye, aki akarja, nem nyer vele semmit.

Azzal nyertem, hogy megszabadultam tőle.

Innentől nem volt nehéz kilábalni. Kiélveztem, hogy újra szabad vagyok, tudok ismerkedni, nem kell alkalmazkodni senkihez.

2020. nov. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
1es nagyon ügyes vagy és igazán jól megválaszoltad a kérdést, így máris könnyebb a kérdezőnek 🥰😍
2020. nov. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

Én 13 éve élek így boldogan a párommal. Nem tudom mi itt a gond. Irigykedtek esetleg, mert logikusan gondolkodok és nem hagyom, hogy xar helyzetbe kerüljek, mert azok a társadalmi elvárások? Ha velem egyidős pasikával jövök össze és szülök neki, előbb-utóbb úgyis elhagyna egy frissebb punciért. A gyerek/gyerekek meg a nyakamon maradnának. Apa meglátogatná őket havonta egyszer és ő lenne az istenkirály, én meg a gonosz boszorkány, aki rájuk mer szólni. És gyerekkel a nyakamon elég nehezen találnék férfit.


Ezért jobb idősebb pasival összejönni, aki már álmában sem akar gyereket, kiélte magát, fél az időskori magánytól és megbecsüli a nőt, aki vele van. Gondolom ez nektek nem tetszik, de nekem bejött. Egy kis pszichológia..

2020. nov. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3%
Logikusan gondolkodsz.Bár nekem nem kéne ilyen nő.
2020. nov. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Az senkit se érdekel, hogy neked milyen nő kéne. Nekem megy a szekér, ez a lényeg.
2020. nov. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Megy a szekér.Sőt gyorsul. A szakadék felé.
2020. nov. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak szeretnéd te megkeseredett senki. Csak a fájdalom szól belőled apukám!
2020. nov. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!