Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen gyakoriak a “családon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakoriak a “családon belüli” titkos viszonyok?

Figyelt kérdés

Ahol titkos viszony volt sógorok, sógornők közt, vagy egyéb jellemtelen játékok?

Kiváncsi vagyok mennyire elterjedt az ilyen, átlagos családokban.

Mikor és hogy derült ki és mi lett a vége?

Tehát nem vérfertőzéses viszonyok érdekelnek, hanem beházasodott rokonok “ ügyeskedései”



2020. nov. 29. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
A kisebbség körében ezek mindennapos dolgok. Az általad átlagosnak titulált családokban, ahol az IQ-szint üti az 50-et, ott ez nem nagyon fordul elő.
2020. nov. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Előfordulnak ezek “ fehér” családokban is elég gyakran, sajnos voltam tanúja
2020. nov. 29. 23:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok egy ilyenről. A férj külföldön dolgozik. A feleség a gyerekekkel a férj szüleinél él. A feleségnek és a férj apjának van közös visszonya. Nem a kisebbséghez tartoznak.
2020. nov. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Én a sógorommal voltam együtt. Van felesége. Nem vagyunk kisebbség.
2020. nov. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Van egy alap becsület kodex és ha abban nincs benne a gerinc akkor lehetsz hupi lila is , nem az fog számítani !
2020. nov. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Legalább családban marad.
2020. nov. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem anyám testvére akart lefeküdni apám bátyjával.
2020. dec. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!