Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meddig kap el még a sírógörcs,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig kap el még a sírógörcs,ha meglátom a nőt,akivel a férjem megcsalt? Túl akarok lépni ezen,de valahányszor meglátom, eszembe jut, hogy nem érek annyit, mint ő.

Figyelt kérdés
2020. nov. 30. 20:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
18%

Ezért a kérdésért jár a keksz.

Tessék!

Esti provokálós kérdésszezon nyitókérdését olvashatták!

2020. nov. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%

Miből gondolod hogy többet ér az a nő? Valószínűleg unatkozott a férjed, kihült a kapcsolat.

Neked meg önbecsülésed 0.

Remélem kiraktad azt az aranyembert és nem maradtál abban a megalázó helyzetben.

2020. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen, azt kellett volna. Helyette adtam egy második esélyt, terápiára is eljárunk. Megbánta. Nem tudom, hogy azt, hogy megcsalt vagy, hogy lebukott. 18 év után tette meg, de nagyon béna volt. Azóta tényleg figyel rám, próbálkozom én is, jó is időnként, de sajnos hetente egyszer meglátom a boltban azt a nőt és mindig beránt az az érzés, amit megéltem. Így nagyon nehéz igazán túl lépni.
2020. nov. 30. 20:45
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Van aki túl tud lépni, van aki nem. Én nem tudnék. Nagyon sajnálom hogy ilyen helyzetbe kerültél, nem tudom mikor történt, de ha nem megy akkor ne eröltesd mert neked is csak 1 életed van. Gondold át.

2#

2020. nov. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Kb. fél éve. Nagyon kikészít. Éveket nem akarok rászánni, azt hittem, hogy ügyesebb leszek.Hogy menni fog. De így nagyon nehéz. A 18 évet nem akartam kukába dobni. Ennyi idő után megértem, hogy vágyott másra, bár nálam ő volt az egyetlen.

Azt próbáltam kideríteni, hogy meddig kell még kitartanom vagy mivel könnyíthetem a dolgot. Nem hajtottam semmiféle kekszre.

Az a baj, hogy annyi a kamukérdés, hogy aki valóban segítségre vágyik, azt leírják rögtön.

2020. nov. 30. 21:08
 6/17 anonim ***** válasza:
42%

18 év tényleg hosszú idő, de a fél év is hogy nem tudsz túllépni.

Adj még kis időt,a terápia hátha jót tesz. Aztán mérlegelj.Nem minden a közös vagyon. És ha vannak gyerekek nekik sem jó a feszkó. És te is megérdemeled a boldogságot.

2,4# 37 N

2020. nov. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
5és fél éve derült ki. Vele vagyok,de ma is eszembe jut,és fáj,és megalázó. Ha meg meglátom a nőt el is bőgöm magam.
2020. nov. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Az nagyon sok idő, azt nem tudom, hogy kibírom-e.

Kemény vagy.

2020. nov. 30. 22:00
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

18 év így is úgy is ment a kukába. Már semmi sem lesz olyan mint azelőtt.

Az ilyen párterápia hatalmas divat lett most de valójában szart sem ér.

Ez mindig is benned fog maradni. Tényleg semmi önbecsülésed nincs, inkább a 18 évbe kapaszkodsz. De annak akkor vége lett amikor megcsalt.

2020. nov. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
40%
"18 év így is úgy is ment a kukába." Na az ilyen szövegekre ne hallgass! Van megbocsátás, van feloldozás a világon. Inkább azon gondolkodj, hogy mi vezetett ide? (ÖSZINTÉN!!) Mi mozgathatta ezt a megcsalást 18 év után? Kapcsolati, összezártsági problémák? Unalmas szex? Kalandvágy? Elhidegülés? ......????? Ha megtalálod, talán orvosolni is lehet (MINDKETTÖTÖK RÉSZÉRÖL!). (Ezért volt sokkal jobb amikor a prostikhoz járás egy elfogadott dolog volt. Tudták a feleségek, hogy semmi érzelmi indittatás nem volt, csak uj punci utáni izgalom. Ürités megtörtént, rájött, hogy az is ugyanolyan, téma lezárva.) 18 évet nem érdemes egy indulattal, mozdulattal a kukába dobni! Dolgozzatok közösen a megoldáson. Sok sikert!!
2020. nov. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!