Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan buktassam le a szeretőmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan buktassam le a szeretőmet?

Figyelt kérdés
Elegem van, hogy mindig háttérbe szorít mert fél, hogy a párja rájön, hogy vagyok neki. Nem szereti a lányt, de mivel gazdag ezért kényelmes így neki. Szeretjük egymást, viszont zavar, hogy kihasználja a másik lányt. A csajszi teljesen bele van zúgva, féltékeny is. Szóval gondolom, hogy gyanakszik. Nem szeretném ezt így folytatni. Elmondtam a “pasimnak” is. Viszont nem enged el, nem nézi jó szemmel ha mással ismerkedek. Folyamatosan bűntudatom van, ha ki akarok lépni a helyzetből. Nagyon fáj ez így nekem. Szeretném, ha kiderülne. Ha a lány továbbra is vele maradna akkor én áldásomat adom rájuk. De nekem ez teher több szempontból is. Tudom, nem erkölcsös ez az egész. Viszont én szeretnék változtatni.
2020. dec. 2. 14:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Rossz hírem van; nem a másik csajt használja ki...
2020. dec. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%

Világosítsd fel a párját, joga van tudni, hogy egy görénnyel van együtt.

Én a helyedben ezután ott hagynám. Ha te lennél a párja, veled is megtenné. Téged sem szeret, mind a kettőtöket csak kihasznál.

2020. dec. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Ne légy már kapca! Én azért tuti bekavarnék... Mert megérdemli!
2020. dec. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%

Mindig annyira vicces, amikor a szerető kezét-lábát töri, hogy kipöckölje a régi asszonyt, majd abban a pillanatban ő lesz az asszony, és marhára meglepődik, ha a férfinek meg akad egy szeretője...



Komolyan megéri egy olyan ember megszerzéséért mindent elkövetni, aki bizonyítottan csalja a párját?

2020. dec. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Azért akarom, hogy kiderüljön , hogy le lehessen zárni ezt a szerető szerepkört. Ha őt választja, legyen. Legalább tényleg kiderül, hogy mit érez. Ha meg engem , akkor legyen. Én megtisztelném a bizalmammal. Ha velem is eljátszaná? Mehetne amerre látna. Egy biztos, én ebbe a helyzetbe belefáradtam.
2020. dec. 2. 15:18
 6/22 anonim ***** válasza:
86%

5: de ehhez miért kell, hogy kiderüljön? Erre van sokkal egyszerűbb módszer:


- elé állsz, és közlöd vele, hogy 1 hete van kidobni az asszonyt, és téged választani, vagy te dobod ki őt.

- egy hétig nem találkozol vele

- egy hét után meglesz a válasz, így vagy úgy, de véget ér a szeretősdni.



Ez kb egymilliószor egyszerűbb, mint előbb az asszony tudatára hozni, aztán várni, hogy ők ketten mit szenvednek ki..

2020. dec. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

6-os! Van igazság abban amit írsz. De a csajnak joga lenne megtudni. 3 éve csalja velem. Ők meg 4 éve vannak együtt. A lány meg gyereket szeretne szülni neki. Szerintem ideje megtudnia.


A kérdésre is válaszolna valaki?

Hogyan?

Hagyjak a lakásán valamit? Vagy írjak a csajnak kamu facebookról? Valami tipp?

2020. dec. 2. 15:33
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
Hívd fel. Én tegnap így tájékoztattam a mostanra már exem új, kibontakozó félben lévő partnerét, aki majdnem szeretői státuszba került. Egy pillanatra se legyen lelkiismeretfurdalásod a pali miatt.
2020. dec. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%

7: Szóval a fő célod nem az, hogy vége legyen ennek a bizonytalan, szeretősdinek, hanem az, hogy megmutass neki valamit, hogy ártsál neki.


Azt ugye tudod, hogy a szeretőt nagyon ritkán választják azután, hogy a másik háta mögött tájékoztatja annak a párját.


Szóval te valójában nem a pasit akarod megszerezni, hanem egy jászma keretében szivanti akarod. Nincs ezzel gond, de egyszerűen hivd fel az asszonyt, nem kell a játszma

2020. dec. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%

Hasonlóra gondoltam, mint a 9-es,de picit kiegészíteném. Te vagy rettenetesen ostoba vagy, vagy mindenki mást nézel annak.

Nem véget akarsz vetni a szeretősdinek. Nem érzed azt, hogy asszonynak joga van tudni. Te rá akarod kényszeríteni a pasit, hogy ne maradjon más választása, csak te. Rossz hírem van, a semmi is opció helyetted.

Se empátiád, se tartásod nincs, borzalmasan szánalmas és számító vagy. Növessz gerincet, ne kuncsorogj olyan szekér után, ami nem vesz fel, és tényleg értesítsd szerencsétlen lányt, hogy legyen esélye neki is jobbra. Teljesen mindegy, hogy teszed, írj neki, de akkor legyen pofád felvállalni magad, vagy felhívhatod, esetleg javasold neki, hogy hallgasson egyelőre, és hívd oda a randira.

2020. dec. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!