Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem tudom, hogy a férjemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy a férjemet vagy a szeretőmet válasszam. Volt már más is ilyen dilemmában?

Figyelt kérdés

Mindkettőt nagyon szeretem és mindkettő hiányozna, ha nem lenne. Két nagyon más személyiségű emberről van szó és úgy érzem mindkettőre szükségem van. Tudom, hogy hibát követtem el, de visszacsinálni már nem tudom. A férjem és a szeretőm tudnak egymásról, mindketten sürgetnek a döntéssel. Azt is tudom, hogy sokkal jobbat érdemelnek nálam, de nem tudom egyiket se elengedni.

28N


2019. jún. 8. 10:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Nyilván egyiket se, ez már veszett fejsze nyele. A házasság nyilván halott, a szerető meg dugni tart, nem azért, hogy gyereket szülj neki. Te meg lassan 30 leszel, egyre csúnyább, egyre öregebb. A szerető se marad örökké. Ha téged megkapott, megkap mást is.


Azon kéne gondolkoznod, hogy talán "új életet" kéne kezdened, amíg nem késő, ha nem szeretnél macskás öregasszony lenni pár éven belül.

2019. jún. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Bármelyiket engeded el, a másikkal el lesz cseszve a történet. Van olyan - férfiként írom - hogy az ember szíve kettéhasad, de mindkettőt el kell engedned. Nem viccelek, A-ról B, B-ről meg A jut eszedbe.


Én nem szidlak, csak sajnállak. Nagyon nehéz lesz. De az első igazat szólt, csak a fehér lap valódi megoldás.


Amit leírtam, tapasztalat...én így látom.


F, 39

2019. jún. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Azt mondom , hogy ennyi idősen már változni nem fogtok így hárman jó párost tesztek ki.
2019. jún. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%

Ha olyan hülyék hogy ebbe belemennek, tartsd meg mindkettőt. Ez esetben viszont hogy fogsz férfiként tekinteni rájuk?:)

Én a férfjed helyében elhajtanálak a fenébe. A szeretőd helyében dugnálak még 2-3 évig, mert gondolom jól nézel ki, majd lecserélnélek egy fiatalabb csajra.

2019. jún. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Egyiket sem.
2019. jún. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

A bőség zavara... :)

Amúgy, mindkettőt el kellene engedned, és azt is leírom, miért. Ha a férjeddel tökéletes lett volna a kapcsolat, akkor nem jöhetett volna képbe a harmadik. De a harmadik tökéletes lenne, akkor nem lenne kérdés kit válassz.

Magadat tökéletesítsd belül, ill. tisztítsd le, engedd el őket. Tisztán, saját magad megélve már olyan társat találhatsz, aki minden tekintetben passzolni fog hozzád.

Bár, az is lehet, h ha el tudnál lélekben határolódni tőlük, lehet rájönnél melyik férfira van igazán szükséged ( a férjedre v. a szeretődre). De erre nagyon kicsi esélyt látok.

2019. jún. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
6-nál a pont. Annyival egészíteném ki, hogy még nagyon fiatal vagy, merj újra kezdeni...
2019. jún. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%
Voltam,megtartottam mind a kettőt.
2019. jún. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
Pusztulj el...
2019. jún. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
Válaszd a férjed,ő legalább egy igazi balf,sz
2019. jún. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!