Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan buktassam le a szeretőmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan buktassam le a szeretőmet?

Figyelt kérdés
Elegem van, hogy mindig háttérbe szorít mert fél, hogy a párja rájön, hogy vagyok neki. Nem szereti a lányt, de mivel gazdag ezért kényelmes így neki. Szeretjük egymást, viszont zavar, hogy kihasználja a másik lányt. A csajszi teljesen bele van zúgva, féltékeny is. Szóval gondolom, hogy gyanakszik. Nem szeretném ezt így folytatni. Elmondtam a “pasimnak” is. Viszont nem enged el, nem nézi jó szemmel ha mással ismerkedek. Folyamatosan bűntudatom van, ha ki akarok lépni a helyzetből. Nagyon fáj ez így nekem. Szeretném, ha kiderülne. Ha a lány továbbra is vele maradna akkor én áldásomat adom rájuk. De nekem ez teher több szempontból is. Tudom, nem erkölcsös ez az egész. Viszont én szeretnék változtatni.
2020. dec. 2. 14:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül azért mondanám mert, mert szegény nőnek joga van tudni kivel él együtt. Senki nem érdemli ezt a fajta megaláztatást, meg hogy konkrétan szervezkednek a háta mögött, a szemébe meg mosolyognak és folyamatosan hazudnak.
2020. dec. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
47%
Amúgy meg szerintem kamu a kérdés.. Ha nem akarod, hogy kiderüljön, hogy te buktattad le, csinálsz egy facebook-ot/e-mailt és elküldöd szépen a screenshootolt beszélgetéseket vagy amilyen bizonyítékod van. Vagy ha tudod hol dolgozik/laknak postán is el tudod küldeni, a feladó adatait nem kötelező sima levélre ráírni, így bárki küldhette. Ennyi, nem kell túlagyalni.
2020. dec. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Valaki biztos magára ismert a “megcsalt asszony” szerepében. Egészségetekre, nem tudtok meghatni. Én leírtam mit szeretnék, ezen úgy csavarhattok ahogy csak akartok. Nekem is van veszteni valóm, úgy akarom, hogy kiderüljön hogy csak a jeleket vágja le a csaj. Azt már nem kell tudnia, hogy én voltam. Eléggé ismert vagyok, lehet ti is ismertek szóval ez nem opció. Nem kamu, de lelked rajta kedves provokátor.
2020. dec. 2. 18:18
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Most már kíváncsi vagyok ki lehetsz.. Hát figyelj, vagy elküldesz mindent vagy semmit, a "csak jeleket" simán ki tudja a pasi magyarázni
2020. dec. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Sajnos lehet igazad van 14-es! Mindegy megpróbálom, valahogy megoldani. Köszönöm a válaszokat!
2020. dec. 2. 18:24
 16/22 anonim ***** válasza:
72%

Hát rossz hírem van: én még sosem voltam megcsalva, viszont szerelmes vagyok egy házas férfibe. És még így is egy aljas dolognak tartom, amire készülsz.

Addig jó volt ez neked, amíg reménykedtél, hogy megszerzed őt. Most már rájöttél, hogy te mindig csak a második háremhölgy maradsz, ezért tönkre akarod tenni a kapcsolatukat. Hát ez elég alja húzás. Neked max. ahhoz van jogod, hogy laposkúszásban kivonulj ebből a kapcsolatból, ha már annyira le akarod zárni.

Te itt csak vesztes lehetsz, mert 3 év alatt se kellettél neki jobban, mint a másik és már nem is fogsz. Ha meg mindent borítasz, abban a pillanatban elveszted örökre a kis szerelmedet, mert egy árulóval nem fogja folytatni a l'amourt.

2020. dec. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
72%

"Azt már nem kell tudnia, hogy én voltam."

Görény vagy, illesz ehhez a fickóhoz. Persze, te ne sérüljél, de az ő kapcsolatukat szétcsesznéd szemrebbenés nélkül.

Megnyugtatlak, a pasi el fogja mondani, hogy ki vagy. Aztán gyorsan híre megy majd...

Miért lesz ez? Mert ha TE okozod a fickónak a törést, akkor biztosan nem véd meg.


Ha le akarod zárni ezt az egészet, tedd meg. Választás elé állítod és kész. Boritékolhatod, hogy téged fog dobni (mert heti 1-2 lopott óra nem ér fel együtt éléssel), de legalább vége lesz.

2020. dec. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
81%
#17 Nem védeni akarom, de semmivel sem görényebb, mint a pasi, sőt.. Joga van a nőnek tudna.
2020. dec. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
72%

Önérzetes kis ürítőzsák ez a kérdező...


Annyi esze nincs, hogy belássa, hogy neki a szexuális segédeszköz szerepe jut, így aztán most ahelyett, hogy lezárná az egészet a fenébe (mondjuk gerincet növesztene hirtelen, és kirakná a pasit), megpróbál még belerúgni egyet, aminek nagyon max az lesz a vége, hogy a pasi szakít vele is és a feleséggel is, róla meg mindenki tudni fogja, hogy semmivel nem kevésbé mocsok, mint a megcsalós pasas

2020. dec. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
72%

Mondjuk egy biztos, hogy a kérdező a legjobb reklám a megcsalás ellen.


Komolyan, férfiként ha bármikor eszembe jutna megcsalni a párom a kérdezőre fogok gondolni :)

2020. dec. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!