Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy engedjem el a szeretőmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy engedjem el a szeretőmet?

Figyelt kérdés

10 éve házas vagyok, a férjem nagyon szeret, és én is szeretem, a hétköznapokban a legjobb férj, dr sajnos a szexben nagyon rossz. Alig szexelünk én ha sor kerül rá sem élvezem. Nem tehet róla, egyszerűen valami megváltozott. 5 hónapja van egy szeretőm, 7 évvel fiatalabb, hetente 2-3* találkozunk, mindig megoldjuk valahogy esténként. Nagyon jó vele a szex de ennyi. Elkéne válnom de szeretem a férjem. Viszont abban a korban vagyok mikor izgalmasnak tartom az ejszakai kimaradást, hogy a szeretőmmel legyek. Vélemény? A krv@zast és a többi rosszvérü hozzászolást hanyagoljátok mert tisztában vagyok vele, hogy nem szép amit csinálok.

38N



2016. aug. 13. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
"szereted", de hazudozol neki 5 hónapja, mások farkán táncolsz, ez így üti egymást. Vagy nem szereted és csak kényelemből (rosszabb esetben "jópézé") vagy vele...
2016. aug. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem nem is akarod elengedni a szeretődet. Férjedet pedig szereted...

Bizony abban a korban vagy, amikor az ember úgy érzi, kell a szex, és az is, hogy szeressék, mint a férjed.

Sz@r ügy, ha a kettő nem egy emberben található meg.

Élvezd az életet, akár erkölcsös, akár nem. Lesz idő, amikor már nagyon könnyű lesz a tisztesség. (Nem gúny volt!!)

2016. aug. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

#2


90%-ban nem egy személy a kettő sosem.

2016. aug. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha olyan nagyon szeretitek egymást akkor mond meg neki, hogy van egy szeretöd aki heti 2...3X qrogat de rendesen, nem ugy mint ö és neked erre szükséged van. Fogadja el ezt a helyzetet és megmarad a szerelem köztetek (gondolom gyerekeitek nincsenek, mert biztosan emlitetted volna). Megigéred, hogy amikor csak akarja neki is odatartod.
2016. aug. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2-es, 3-as akkora igazságot mondtatok... magam se mondhattam volna szebben.
2016. aug. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem a kérdést, most dobni akarod a szeretőt, és a hogyan a kérdés?

Az alap problémád, hogy a férjeddel rossz a szex, és ebből kifolyólag nem is kívánod gondolom.

De szeret téged, ami egónövelésnek nem utolsó.

Viszont nem szívesen mondanál le a pásztorórákról a tisztesség kedvéért.

Ennek alapján döntsd el, mi a fontosabb, a kielégítő nemi élet, vagy a biztos, de nem túl izgi kapcsolatod. Tulajdonképpem most mixeled a kettőt, amit a mai társadalom (helyesen vagy nem helyesen, de) nem néz jó szemmel. És nyilván a férjed sem ugrálna örömében.

Szerintem döntsd el, hogy mit akarsz az élettől, és válassz aszerint. Az egyik út irányába mozdulj, szerintem lépj ki ebből a szeretőségből, mert ez csak egy félmegoldás.

2016. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Csak Gratulálni tudok! Majd néha azért nézz tükörbe!

Tudod én voltam/vagyok a másik oldalt. Férj! A szitu hasonló volt nálunk is. Azt az érzést amikor megértettem hogy hogyan is vannak az eféle dolgok a legrosszabb ellenségemnek sem kívánom! Nem szép dolgot csinálsz! És akkor szépen fogalmaztam!

2016. aug. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 fru_ ***** válasza:

Nehéz ügy, azt nyilván senki nem gondolja, hogy a következő 20-25 évet rendes szexuális élet mellőzésével kéne élned.

Persze el kellene válnod, csak aztán hogyan tovább?


Az is egy nagy veszély a szeretősödi dolgokban, ha az egyik szerelembe esik, a másik meg nem.


Kinézed ebből a szeretőből, hogy ennél többre is képes / hajlandó volna veled?


Nem látsz ara esélyt, hogy a férjeddel, valami terapeuta bevonásával javítanátok "vissza" a szexet?

Gyerekekről nem írsz, pedig igencsak kérdés az is.

2016. aug. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Van egy 19 éves lányunk de nem velünk lakik már. A férjem úgy gondolja minden oké de semmi sincs oké, ott sokat veszekszünk aprosagokon, megbánt, és ha kiverem a hisztit akkor vissza sirja magát. Én szeretem de ez már szerintem helyre hozhatatlan.
2016. aug. 14. 12:31
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát akkor mégsem az a békés, csendes szeretet lengi be a házat.

Az összeveszés meg a hiszti helyett valaha mondtad már, hogy az gyengécske, amit ő szexnek gondol?

Mondjuk ilyen légkörben még 20-30 évet?

Én a szeretőtől függetlenül is a válást tanácsolnám - olyan nagyon sok közös célotok már nemigen van.

2016. aug. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!