Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy kapcsolatban ki veszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban ki veszi inkabb eszre ha a parja megcsalja? A ferfi vagy a no szurja ki elobb szerintetek?

Figyelt kérdés
2020. dec. 12. 10:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
A nő.Mivel a pasik inkább a megcsalósak.
2020. dec. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
A nők jobban figyelnek a részletekre.
2020. dec. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Az aki figyel a párjára.
2020. dec. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%

A no egyertelmuen.

Nok sokkal inkabb eszreveszik az apro reszleteket, mig a ferfiak egy elefantot sem vennenek eszre egy porcelanboltban.

2020. dec. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Az amelyik (jobban) szeret.
2020. dec. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Aki nem szarja telibe a párját, az rövid időn belül észre szokta venni, ha megcsalják. Aki meg nem, az meg meg is érdemli, pont azért teszik vele.
2020. dec. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Jó, én most nem fogok beszállni itt a tipikus gyakoris sértettségből adódó egymásra mutogatásra. Én férfi vagyok, két párkapcsolatom volt, kétszer csaltak meg (sajnálom, de egyikben sem csináltam semmit rosszul). Az elsőnél abszolút sejthető volt, csak akkor még jóhiszemű voltam és elhittem, hogy annyi van amennyit mond és nem több. Bár azért sejtettem, ezért amikor alkalmam volt, be is néztem a függöny mögé. A másodikat már gyerekjáték volt kiszúrni. Pont ugyanaz volt a mechanika, nem hiszem, hogy akit egyszer megcsaltak, onnantól bármi nehézséget okozna az embernek újra észrevenni az baljós jeleket, legyen az nő vagy férfi.
2020. dec. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
5%
7-es :D kéteszer is megcsaltak, de te úgy érzed semmit sem csináltál rosszul. Na az ilyen embernek sosem lesz normális párkapcsolata, 0 önkritikával. Bocs az offért.
2020. dec. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%

8#

Bárkibe lehet hibát találni,főleg ha a megcsalónak bekapcsol az önigazolás listája

2020. dec. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Pontosan, ezért hülyeség kijelenteni, hogy ő márpedig nem hibázott. Ha valaki nem hibázik, akkor nem ember és még annyira sem csalják meg. Erről ennyit.
2020. dec. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!