Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy kapcsolatban ki veszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban ki veszi inkabb eszre ha a parja megcsalja? A ferfi vagy a no szurja ki elobb szerintetek?

Figyelt kérdés
2020. dec. 12. 10:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
61%
#10 amit csinálsz az áldozat hibáztatás. Nem azt írtam, hogy tökéletes voltam, csak arra céloztam, hogy okot megcsalásra biztos nem adtam. Bizonyítja ezt egyébként a tény is, hogy az egyiknek valószínűleg az örökkévalóságig bűntudata lesz miattam, mint ahogy 3 év után is szemmel láthatóan marja a bűntudat.
2020. dec. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Most valójában magadat győzködöd, nem vagy áldozat csupán egy fafejű, önkritika nélküli snowflake.
2020. dec. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy te vagy-e a 8#-as válaszoló, de ha igen szerintem érthetően leírtam neked a valóságod. Te a veled történteket akarod kivetíteni rám is. Tévedsz és kész.
2020. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Naigen..ki mit nevez ilyenkor hibának
2020. dec. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Arról nem biztos, hogy tehet valaki, hogy megcsalják. Arról már annál inkább, ha ez huzamosabb ideig fel sem tűnik neki. Komolyan, hogy lehet valaki úgy együtt valakivel egy párkapcsolatban, hogy az sem tűnik fel neki, hogy rendszeresen bszik valakivel?
2020. dec. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nő vagyok. Azért nem vettem észre mert nem akartam,ugyanis halálosan szerelmes voltam. Pedig egyértelműbb jelek már nem is lehettek volna. Hátán csikarás,telefont nem vette fel,kiprovokálta a veszekedést,nem törődött velem, ajándékok amit valahogy nem én kaptam meg. STB....

De mivel én soha nem csaltam volna meg,ezt feltételeztem róla is.

2020. dec. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!