Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minden nőnek szüksége van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsoltiohio kérdése:

Minden nőnek szüksége van a flörtölésre? Tovább is lépnek belőle, vagy csak izgi? Párkapcsolatban is?

Figyelt kérdés

2020. dec. 15. 08:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Többen tiltakozni fognak, hogy dehogy is, párkapcsolatban, mit képzelsz?

Aztán van olyan típus aki mindig is flörtöl, vagy aki pl. 10-20 éve van egy kapcsolatban, és igen bevallja, hogy szüksége van rá, mert megfűszerezi a napjait.

A kimenetele és mélysége meg már egyén függő.

2020. dec. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb csak izgi. Az, hogy valaki megcsalja-e a partneret, nem attol fugg, mennyire flortolgetos a mindennapokban.
2020. dec. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És még úgy is izgi ha ott van a partnere, vagy úgy még izgalmasabb neki? Vagy egyszerűen bunkóság. Szerintem az utóbbi.
2020. dec. 15. 09:08
 4/12 A kérdező kommentje:
Illetve lehet ellene tenni valamit? Vagy fölösleges, mert úgy is csinálni fogja?
2020. dec. 15. 09:09
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
3,4. Szerintem nem sokan csinálják partner bosszantás címen, hanem csak egyszerűen jól esik, hogy másoknak is tetszik a párján kívül, nőként - férfiként tekint rá a másik nem.
2020. dec. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Maga a flört nekem nem pálya, mert kapcsolatban vagyok, és fordítva is elvárom ezt a határt. Ellenben kellemesebben telik a napom, ha a helyes munkatársammal váltok pár szót. Semmi extra, vagy flörtölés, de egy kívül-belül kellemes ember társasága, aki figyel arra, amit mondok, igen, jó érzéssel tölt el, feldobja a napom. Vagy ha észreveszik, hogy más a hajam, csinosan öltöztem fel, bármi, és megdicsérnek. De szerintem az ilyesmi visszajelzések mindenkinek jól esnek.

Aki konkrétan a párja mellett flörtöl (mármint fizikailag mellette), az szerintem is bunkó, vagy erősen önbizalomhiányos, esetleg azt hiszi, hogy ezeknek a gyermeteg hatalmi játszadozásnak van bármi értelme a feszültség generáláson kívül.

Aki csak úgy, passzióból flörtöl, mikor a párja nincs jelen, véleményem szerint a tűzzel játszik. Sok esetben megállnak ennyinél, de elég szürke zóna. Könnyű elvetni sulykot, és észrevétlenül többe csúszni. Ami pedig tisztelentlen a másik fél felé.

2020. dec. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem akár férfi, akár nő flörtöl a párja mellett, az egy nagy tapló.

Véleményem szerint a flört egyébként nem megcsalás, de tényleg vigyázni kell a határokkal és tudni kell megállni. Ha összemosolygok egy ellenkező neművel, vagy bókol egy kolléga az nyilván jól esik, de azért nem megyünk át ismerkedésbe. (Hosszú kapcsolatom van, ennyi idő után is imádjuk egymást.) Nyilván ha látnám a párom "akcióban" egy másik hölggyel, nem tetszene a dolog. Viszont amíg hűséges, addig nem zavar ha a munkahelyén megdicséri egy kollégája új frizuráját.

2020. dec. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, kinek mi számít flörtnek. Mert van, aki már azt is annak veszi, ha a nő rámosolyog egy másik férfira, kedvesen megköszön egy bókot, vagy akár mond egy bókot a férfira, vagy igent mond, ha felkérik egy táncra egy bálon vagy diszkóban. Szerintem ha ezeket az apróságokat is flörtnek vesszük, a nők kb. fele vevő rá. Én is, mert jól esik, ha törődnek velem, és szeretek másokat dicsérni. De ha olyanokra gondolunk, amiknek szexuális felhangja van, incselkedős, azért messze nem minden nő flörtöl / érzi szükségét.
2020. dec. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ilyen kis flörtből nem következik még semmi rossz. Ez egyszerű önbizalom tréning és izgis is igen.
2020. dec. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

akkor van szukség flörtre ha othon le se szarnak. Kell tartani az egyensúlyt.

Tudod attól fugg milyen vele othon a pasi mennyire szerelmes szenvedélyes vele vagy mennyire figyelmes és kedves vele.

Ha ilyen lenne a férjem sosem flörtöltem volna, de ha belűl szenvedsz, reménykedsz h jobb lesz, te kedves vagy, adsz esélyt, vonzó próbálsz lenni mégsem vagy kedvére akkor szerintem minden normális hormonokkal működő nő flörtbe kezd

Magamból indultam ki, de mástól is hallottam hasonlót

2020. dec. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!