Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek létezik hűséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik hűséges nő párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

#Hűség párkapcsolatban #Hűséges nő
2020. nov. 30. 11:46
A kérdező szavazást indított:
Igen létezik, sosem léptem félre.
Volt már, hogy félre léptem de alapvetően hűséges vagyok.
Sokszor léptem félre párkapcsolatom alatt.
57 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Az alapvetően hűséges, de gyakorlatilag hűtlen kategóriának semmi értelme.
2020. nov. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

"Volt már, hogy félre léptem de alapvetően hűséges vagyok."

Ez micsoda? Ez a "Mesebeli király vagyok, de nem" kategória? Remélem a négy válaszoló aki erre szavazott nem gondolta komolyan. Egyébként ennek kérdésnek mi értelme?


Itt a idealista gyakorin 23-ból 18 azt mondja, hogy soha nem lépet félre. A környezetemben szerintem a nők 80% már csalta meg valaha párját. Emellett komolyan gondoljuk, hogy a világon egy olyan nő sem létezik, aki ne lenne hűséges?

2020. nov. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%

Így van, ahogy a kettes írja.

Az nem hűséges, aki már legalább egyszer félrelépett.


Olyan nő pedig, aki még soha életében nem lépett félre, nem sok létezik.. 10ből talán 1.


Szóval éberség, férfiak, az esélye, hogy a nőtök hűséges, legjobb esetben is 10%.

2020. nov. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
A férfiak közül meg egy sem hűséges.
2020. nov. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

13:16 Én az vagyok!


43F

2020. nov. 30. 13:18
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Úgy vvagy te hűséges kedves kérdező, ahogyan minden nő hűtlen.
2020. nov. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer félreléptem 17 év után.
2020. nov. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Sosem léptem félre, mert amikor elsz*rodott a kapcsolatom, és nem tudtuk, tudtam helyre hozni, akkor szakítottam.

Szerencsére eddigi egyetlen pasim sem bánt velem úgy, hogy megcsaláson kellett volna gondolkodnom.


Olyan volt, hogy szakított velem az akkori pasim, majd azért utána néha néha összedugtuk amink volt.

Évekkel később tudtam meg, hogy amíg velem kapcsolatban volt addig az exét is ápolta, majd miután szakított velem összejött azzal a nővel, de továbbra is simán ápolgatott engem is meg őt is...


A mostani párommal 5 éve vagyunk együtt, és soha meg sem fordult a fejemben, hogy más után vágyakozzak.

2020. nov. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Én sem léptem még félre, én nem is fogok. Inkább gálánsan távozok, ha úgy érzem, hogy a kapcsolat meghalt menthetetlenül.
2020. nov. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne pofám megtenni. Többet ér a lelkiismeretem és a jóindulatom. Különben pedig, ha szeretek valakit, akkor soha nem gondolok a megcsalásra, viszont engem már csaltak meg egyszer.
2020. dec. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!